Греція - відпочиваємо в Кассандрі

Греція - відпочиваємо в Кассандрі

Куди б Ви не рушали відпочивати, звідусіль хочеться привезти частинку, яка нагадуватиме про відпочинок, я говорю про сувеніри.

Ось і в цій статті я б хотів поговорити з Вами про те, що привезти з ОАЕ.

Почнемо мабуть з того, що Арабські Емірати розташовані буквально на перехресті торгових шляхів, тому, в силу нестачі своїх місцевих сувенірів ОАЕ може похвалитися достатком різних східних товарів на своїх прилавках.

Так що ж привезти з ОАЕ?

Одним з найпопулярніших сувенірів серед туристів в ОАЕ вважаються фігурки і статуетки верблюдів. Верблюди ці можуть бути створені з найрізноманітніших матеріалів, наприклад дерева, скла, металу, пластмаси і т.д. Є верблюди, які створені з дуже легкого підстави-каркаса, а поверх нього обтягнуті шкірою. Такі фігурки дуже легкі і красиві.

Вартість цих фігурок може варіюватися від 3 до 30 доларів США.


Наступним традиційно східним сувеніром є пахощі.

В Еміратах Ви зможете знайти дуже цікаві пахощі - «Бахур». Бахур - це фігурки або зі шматочків дерева, або просто у формі м'яких кульок. Ці фігурки встановлюються на спеціальні пристосування, які працюють від електрики і підігріваються випускаючи приємні аромати.

Так-же знамениті в арабському світі парфуми на маслянистої основі. Ці маслянисті духи за своїми ароматам не поступаються кращим парфуму Європи. Такі духи наносяться тільки на шкіру, так як на одязі вони залишать масляні розводи.

Вартість таких парфумів близько 40-50 дирхам за невелику пляшку. Насправді розліт цін дуже великий, можна знайти духи і за копійки, але врахуйте, що супер дешеві духи по своїй якості будуть такими-ж дешевими.

Наступним сувеніром, який на мій погляд гідний того, щоб привезти його додому з ОАЕ є пісок. :-) Якщо бути трохи точнішим, то це пляшечка, в якій зібраний пісок з усіх 7ми Еміратів, а так як пісок там різний за своїм квітам і відтінкам, то получающийся там візерунок буде радувати Ваше око протягом дуже довгого часу.

Східні сладості- наступний пункт нашого з Вами розмови. У Росії рахат-лукум, щербет, халву і деякі інші солодощі звикли називати східними, а ось в Еміратах вони називаються «Iranian sweets», що в перекладі означає-Іранські солодощі. Ці солодощі Ви у великій різноманітності зможете знайти в безлічі магазинів ОАЕ.

Фініки теж можна віднести до солодощів, але про них поговоримо окремо. Фінікам і в Еміратах відведено особливе місце, їх різноманітність може вразити навіть саму дику фантазію. Фініки там бувають всякі ... свіжі, в шоколаді, фініки з мигдалем всередині, фініки в меду, загалом кажучи всякі фініки. У еміратах є спеціалізовані магазини в яких продають тільки фініки.

За 10 $ Вам вдасться купити приблизно 150 гр фініків.

Як і в будь східній країні в Еміратах Ви знайдете велике розмаїття спецій. Якщо Ви вирішите відвідати ринки, на яких продають спеції, зануритесь в океан ароматів, який складається з безлічі течій, що беруть свій початок в різних мішках з товаром, що стоять біля прилавків. Уявіть самі, цілий ринок, який заповнений спеціями. Будь-яка господиня знайде тут приправку для себе. :-)

Багато привозять додому з ОАЕ кави і предмети для кавування. Традиційна кава в Еміратах готують з додаванням кардамону, тому кава сильно гірчить і має абсолютно унікальний смак.

Якщо Ви вирішите купити предмети для кавування, то слід купувати мідні чайнички, будте уважні, не купите чайничок, придатний лише для інтер'єру.

В Еміратах Ви можете знайти і велика різноманітність зброї. Антикварна зброя може бути і вогнепальною та холодною, ціни, відповідно, абсолютно різноманітні.

Якщо Ви вирішите купити зброю як сувенір поцікавтеся про те, які правила ввезення цієї зброї до Вас на батьківщину.

Для курільщіков- з ОАЕ Ви можете привезти різноманітні курильні пристосування, такі як трубки, кальяни. Начинкою для цих курильних інструментів Ви теж зможете запастися там, я маю на увазі тютюн.

Похожие страницы