Відпочинок поблизу від Москви

Відпочинок поблизу від Москви

Але не забувайте, що по приїзду на Батьківщину, відновиться зворотний процес званий - реакліматизація, коли малюк знову змушений буде звикати до звичних умов життя будинку. Що властиво і дорослим людям, однак, цей процес у дорослих може пройти швидко і непомітно, чого не скажеш про дітей.

Тому, намагайтеся не планувати відпочинок, різко відрізняється по температурному режиму від регіону Вашого проживання. Наприклад, взимку їхати відпочивати з малюками в жаркі тропічні країни: ОАЕ, Таїланд, Єгипет і т.д. Такий відпочинок посилить процес як акліматизації, так і реакліматизації.

Ще один момент, який варто врахувати, вирушаючи на відпочинок з дітьми - це поїздка на місце відпочинку. Знаходження в будь-якому виді громадського транспорту (літаку, поїзді, автобусі, судні, маршрутному таксі) особливо довгий період часу (від 4 і більше годин) негативно позначається на стані малюків. Вони швидко перевтомлюються, а повноцінно заповнити організм енергією в таких умовах вкрай складно, оскільки порушується режим дня (наприклад, полуденну сон в шумному транспорті буде вкрай мізерний), але і, як правило, забезпечити повноцінним харчуванням дітей в поїздці теж складно (то там з'їдять шоколадку, то тут «закусять» чіпсами і т.д).

Намагайтеся вибирати місце відпочинку не сильно віддалене від будинку, щоб час авіаперельоту до нього не займало більше 4-5 годин особливо з маленькими дітьми.

Не забувайте, що діти легше переносять поїздку, якщо їм буде чим зайнятися в цей час.

Візьміть з собою:

- Настільну гру (краще, якщо вона не буде займати багато місця в багажі)

- Писальні приналежності (фломастери, кольорові ручки, олівці)

- Альбом (Це корисно і в особистих цілях. Можна для себе взяти компактний блокнот для особистих записів, куди заздалегідь впишіть номери телефонів екстрених служб країни, в яку збираєтеся; номер посольства; адреса і телефон готелю, в якому будете відпочивати та інше)

- Улюблену іграшку малюка

- Електронну гру (бажано, що працює від батарейок, які при необхідності можна легко замінити)

По мимо всього іншого, пам'ятайте, що не менш важливим у плануванні літнього відпочинку з дітьми виявляється і аптечка туриста.

Плануйте правильно свій літній відпочинок з дітьми, і тоді Ваша подорож буде не тільки позитивне, а й благотворний!

Ще по темі:

Відпочинок з дітьми взимку

Якщо збираєтеся відправитися за кордон, то ніколи не забувайте і про страховку, яку краще всього оформляти на час усієї подорожі. Особливо це стосується вагітних жінщін, які в силу ряду причин все-таки зважилися відправитися на відпочинок в іншу країну.

Вам на допомогу:

Туристична страховка (поради, що дозволяють правильно оформити поліс і тільки той, який дійсно буде працювати)

Туристична страховка для вагітних

Всім приємних подорожей!

Похожие страницы