Де відпочити в Німеччині

Відпочинок на Балтиці Німеччина

Чому ми побудували свій гостьовий будинок саме в Зеленоградске і чому ми запрошуємо вас відпочити саме в цьому сучасному місті-курорті?

Напевно, практично кожен замислюється про те, чим же можна зайнятися на такій маленькій території, як Калінінградська область, під час відпочинку на Балтиці? Прекрасні курортні пляжі, неповторна краса Курської коси і багата історія дають ствердну відповідь на це питання, щороку залучаючи відпочиваючих з усіх куточків Росії, СНД, а також далекого і ближнього зарубіжжя.

 Наш гостьової будинок розташовується буквально в 10 метрах від моря, в одному з головних місць масового всесезонного відпочинку жителів і гостей області - місті Зеленоградске - курорті федерального значення. Отже, чим же так привабливий цей місто-курорт і чому ми рекомендуємо вам провести свій відпочинок на Балтійському морі, а саме в Зеленоградске?


Варіанти відпочинку для жителів Калінінградської області варті окремої вставки. Наш гостьової будинок буде радий бачити в якості своїх гостей як найдосвідченіших любителів відпочинку, так і тих, хто відпочиває, що називається, рідко, але влучно. Проведення урочистих заходів, відпочинок компаніями, організація корпоративного обслуговування - все це ми готові здійснити для своїх гостей по вищому класу. Будь ласка, оцініть по достоїнству можливості нашого готелю, нашого кафе і нашого персоналу.

Зеленоградск розташований на Балтійському узбережжі, в бухті, утвореної Куршською косою. До міста примикає нещодавно побудоване сучасне швидкісне шосе - Приморське кільце, яке дозволяє дістатися до Калінінграда всього за 15 хвилин на автомобілі, або курсують кожні 30 хвилин автобусами і електричками, що, на відміну від його головного конкурента Світлогорська, на 40 хвилин швидше. Це дозволяє практично в будь-який момент часу, прямо з пляжу, відправитися на екскурсію, прогулянку, або по магазинах у обласний центр Калінінград. При цьому прокотитися з вітерцем! Не гаючи часу на формальне переміщення з точки відпочинку «А» в точку відпочинку «Б». Друга значна для туриста перевага це те, що Зеленоградск розташований біля самого початку національного парку, дивного і казкового місця, занесеного до списку світової спадщини ЮНЕСКО, - Курської коси.

Возможно, вам понравится
ХОРОША ЗЙОМКА РИБОЛОВЛІ В НІМЕЧЧИНІ
ХОРОША ЗЙОМКА РИБОЛОВЛІ В НІМЕЧЧИНІ
РИБУ ЛОВЛЯТЬ НА РИБОЛОВЛІ В НІМЕЧЧИНІ
РИБУ ЛОВЛЯТЬ НА РИБОЛОВЛІ В НІМЕЧЧИНІ

Чому фігуристи їдуть із Петербурга в Москву

& Nbsp; & mdash; & NBSP; Місто-812
Очевидно залишився в віці і талановиті vospitanniki іншого відомого тренера Петербурзького - Олексій Мішина - Артур і Єлизавета Gačinskij Tuktamyševa (Хота Тут є думка, я я просто Мішин minuvšej зима надзвичайно sosredotočen щоб повернутися на лід Євгенія Плющенко).

Похожие страницы