Досвідчені сёрфенгісти змагаються на пляжі

Досвідчені сёрфенгісти змагаються на пляжі під назвою Punta Preta, тут регулярно афішуються змагання. Велика частина берегової лінії дуже небезпечна для новачків, тому їм рекомендується тренуватися в перевірених місцях і з тренерами серфінг-клубів на острові Сал.ферма, на якій розводять найбільших кальмарів;
соляні розробки;
нічне життя з клубами дискотеками;
фестивалі різних спрямувань.

Завдяки такій різноманітності розваг, на цей острів приїжджає багато туристів, навіть якщо вони хочуть подорожувати по всіх островах архіпелагу, зупиняються вони все одно тут. Для них за останній час споруджено багато сучасних комплексів, де можна якісно жити і відпочивати.
Серфінг-клуби на острові Сал

Так як на цьому острові постійно є вітер з Атлантичного океану, а також всілякі приємні погодні умови, Серфінг-клуби на острові Салтів Сал став улюбленим місцем для любителів такого виду спорту, як серфінг. Саме тому серфінг-клуби на острові Сал з'являються регулярно, зараз тут є шість таких центрів, в яких кожен зможе освоїти настільки захоплююче заняття.

На крайньому півдні розташувалося містечко Санта-Марія, він прославився завдяки центру віндсерфінгу, що входить у п'ятірку світового рейтингу аналогічних закладів.

Тутешній пляж, розташований неподалік, має довжину в чотири кілометри. Піщаний берег вельми невеликий, тому він є відмінним для початківців спортсменів. Таким же за характеристиками вважається і пляж Морабеза.

Похожие страницы