Досить поширена англійська мова

Навчання в Аддіс Абеба

У Аддіс-Абебі існує хороша й дешева мобільний зв'язок, останнім часом активно розвиваються інтернет технології та налагоджена цілком широка мережа інтернет-кафе.
Кухня столиці Аддіс Абеба в Африці

Майже всі кафе і ресторанчики просякнуті національним колоритом. Скрізь подаються національні страви, характерні давньої історії країн Африки це м'ясні чи вегетаріанські, залежно від пори року. Місцеві жителі майже всі дотримують релігійних пости, тому питанням про вегетаріанських стравах тут нікого не здивуєш.

Вони приїжджають сюди з сільських районів і згодні на будь-яку роботу. Багато людей живуть у саманних будинках в межах міста. Багато хто знаходить заняття прямо на вулицях міста, це зазвичай або продаж чогось, або чищення взуття, або ще якесь небудь корисне ремесло.

Робота в африці

Щорічно збільшується потік молодих людей приїжджають поступати в численні навчальні заклади міста.

Основна частина городян досить релігійні та культурні люди. Як наслідок - спокійна обстановка в місті навіть увечері і вночі, що досить рідкісне явище для африканських міст.

Постійно відбуваються, якісь цікаві події в культурному житті столиці. Європейські культурні центри постійно організовують приїзд цікавих людей.

Проходять всілякі виставки та концерти, фестивалі та семінари з різних питань. З'являються нові парки і місця для прогулянок з дітьми. Відкриваються все нові школи та оздоровчі центри для населення. В цілому столиця Ефіопії Аддіс-Абеба впевнено зростає і розвивається як новий навчальний та бізнес центр в Африці.

Тепер радимо вам прочитати статтю про поломнічество в святі місця Африки якщо ви збираєтеся найближчим часом відвідати цей континент.

Похожие страницы