Легендарний кримський курорт Коктебель

Легендарний кримський курорт Коктебель

Ще корисні поради туристам по зневодненню:

- Завжди носите з собою пляшку з водою (краще покупну тому що вода з під крана може бути сумнівної якості)

- Відпочиваючи в жарких країнах потрібно випивати не менше (!) 3 літрів води в день.

- Слідкуйте за дітьми, точніше за тим, що б діти не пили багато газованої води т.к. вона має сечогінний ефект і прискорює розвиток зневоднення.

- Не захоплюйтеся пивом (той же ефект, що і газована)


2. Друга частина загальнокорисних рад туристам посвещена - допомоги при укусах комах.

- Якщо вас або вашого близького вкусила яке або комаха, то не варто мазати місце укусу маззю «Зірочка» (а наші люди люблять цю справу) - мазь призведе до збільшення набряку. Реальна допомога при укусах комах - це ретельно промити місце укусу і прикласти лід.

- Так само реальною допомогою при укусі комахи буде змастити місце укусу антиалергійною маззю або гормональної маззю - це має позбавити від сверблячки.

- Укус оси або бджоли може привести вас до анафілактичного (алергічна реакція негайного типу, стан різко підвищеної чутливості організму) шоку. Якщо вас вкусили, то варто акуратно видалити жало. Видаляти жало потрібно пінцетом. Якщо ви будете видавлювати його руками, то при тиску жало виділить весь залишився в ньому отрута, що може призвести до тяжких наслідків.

- Люди страждають від алергії на укуси бджіл і ос повинні мати при собі протишокових набір ліків - антигістамінні препарати, адреналін і преднизалон. У наборі обов'язково повинен бути присутнім автоматичний шприц з адреналіном, що б у разі укусу комахи можна було швидко отримати допомогу.

- І головне при серйозному погіршенні стану не варто соромитися, а варто сміливо звернеться до лікаря або в швидку.

Всім приємного відпочинку, не зневоднюється і на укуси комах не потрапляйте

Похожие страницы