Що найважливіше при виборі готелю

Акули- хижі мешканці морів, яких по праву варто боятися. У людини практично немає жодних шансів уціліти в тому випадку, якщо ця істота вирішить напасти.

Але чи є акули в Єгипті і чи варто їх там боятися? Спробуємо відповісти на ці питання.

Акули в Єгипті

Єгипет омивається Червоним морем зі сходу і Середземним морем з півночі. Акули є в обох морях. Так що в прибережних водах Єгипту акули зустрічатися можуть.

У сімействі акул налічується близько 350 видів, вони можуть бути абсолютно різноманітними: від 20 см в довжину до 17 метрів. Деякі види харчуються рибою, інші переважно ссавцями, ну а треті і зовсім харчуються планктоном.

У Єгипті представлені 40 видів акул.

Акули дуже добре відчувають кров у воді. Пропорція при якій вони можуть учуять кров: один до четирёмстам мільйонам.

Але у акул є і ще одна особливість. Вони воліють в їжі сталість. Це означає, що якщо люди не входять в її раціон як постійне блюдо, то акула не буде намагатися за ними полювати.

У більшості випадків нападу акул на людей акули просто плутають зі своєю здобиччю серферів, плавців.

Якщо Ви боїтеся величезних океанічних чудовиськ, які раптово підпливуть до Вас, то можу заспокоїти Вас, акул можна розділити на 2 групи: прибережні і пелагічні (акули з відкритого моря).

Прибережні акули, як правило, відрізняються від своїх океанічних побратимів розмірами. Так-що не кожна акула нападе на людину, оскільки він може бути куди більше ніж та їжа, якою зазвичай харчується акула.

Акули в ЄгиптіНа всіх курортах Єгипту, всіх пляжах, де відпочивають туристи вживаються заходи для захисту відпочиваючих від акул. Не забувайте, туристи - «хліб» єгиптян і якщо нападу акул будуть частими випадками, то Єгипет просто втратить туристів.

У свою чергу Ви повинні бути відповідальними у цьому питанні. Не варто купатися в сторонніх місцях. Купайтеся тільки в обладнаних місцях, призначених для цього. Якщо Ви любитель дайвінгу або інших видів водного спорту, то обов'язково консультуйтеся про місце проведення з місцевими професіоналами або, ще краще, беріть собі інструктора.

Акули- це не тільки жахливі хижаки. Акули- ця ланка морського життя, без якого вся морська екосистема почне згасати. В даний час безліч видів акул перебувають на межі вимирання. Їх вбивають для видобутку печінки і плавників, які потім вживають в їжу. До слова сказати, тушу акули просто викидають у море після того, як отримають необхідне від неї. Найчастіше акула з відрізаними плавниками довго і болісно гине у воді.

Червоне море - це перлина для дайвінгу та підводного плавання. Якщо знищити всіх акул, то нічого не залишиться в замін цієї краси.

Акули в Єгипті є, але загрожують вони Вам?

Вдалого Вам відпочинку і щасливих вражень!

Якщо Вам припала до смаку дана стаття, то сміливіше ставте лайки, діліться нашої інфою з друзями, рідними і близькими! Та й взагалі, підписуйтесь на оновлення сайту і вступайте в групу в контакті! Ми раді всім і кожному!

Похожие страницы