Спробувати свої сили в серфінгу

Зазвичай торгують всіма цими дрібницями сенегальці, які, як і більшість африканців, вміють і люблять торгуватися, тому туристам це вміння знадобиться, щоб обзавестися пам'ятним сувеніром за малу ціну.

По кожному острову проводяться екскурсії, які займають весь день, щоб можна було оглянути всю площу. Ціни на них приблизно такі:

Боавішта - близько 140 Євро;
Фогу - близько 180 Євро;
Сан-Вісенте - близько 170 Євро;
Сантьягу - близько 180 Євро.

Відпочинок на Кабо-Верде часто асоціюється лише з віндсерфінгом, бо тутешній курорт Санта-Марія на острові Сал Серфінг - улюблений вид відпочинку на Кабо-Вердеізвестен на весь світ. Такі умови для серфінгу тут маються завдяки постійному океанічному бризу, сприяють розвитку цього спорту і довжелезні піщані пляжі.

Спробувати свої сили в серфінгу зможе кожен турист, бо на островах є маса клубів, де є необхідне спорядження і досвідчені тренери. Для новачків відводяться спеціальні пляжі.

Професійні серфінгісти приїжджають сюди для відточування майстерності і для змагань, що проводяться на узбережжі.

Не тільки Сал цікавий любителям серфінгу, подібні центри і відмінні умови для занять є і на інших островах:

Боавішта;
Сантьягу;
Сан-Вісенте;
Майу;
Сан-Ніколау.

Все більш популярним стає і дайвінг, адже острівні узбережжя багаті екзотичними підводними жителями, та й океанічні пейзажі захоплюють дух. Є маса об'єктів, цікавих для спостереження:

мальовничі рифи;
вулканічні скелі;
загадкові гроти;
Затопленому судна;
численні зграї всіляких риб;
різноманітні водні мешканці.

Для занять таким захоплюючим спортом будують спеціальні центри, що забезпечують туристів обладнанням та тренерами. Для дайвінгу сюди приїжджати найкраще в період квітень-листопад. ПОтдих на Кабо-Вердеодходящіе для занурення берега є біля островів:

Сантьягу;
Сал;
Боавішіта.

Всі бажаючі зможуть зануритися в підводний світ, тільки для цього необхідно обзавестися деякими документами:

медична довідка;
страховка на нещасні випадки;
страховка, пов'язана з ризиком самого занурення.

Водним спортом, популярним тут у туристів, можна назвати і спортивну риболовлю, тому що води навколо островів повні дивовижних риб. На Кабо-Верде у 2000 року зафіксували світові рекорди за кількістю улову риби і величиною спійманих екземплярів.

Похожие страницы