Ціни на тури в Єгипет в серпні

Ціни на тури в Єгипет в серпні

Мало того, що ціни за проживання в готелях Таїланду сильно опускаються, так ще й погодка як не можна до речі - така вся з себе сонячна і місцями дощова. Температура вдень + 31, вечорами і вночі опускається до + 20'C / + 22'C.

Дощі, до речі, анітрохи не заважають відпочивати, тому, не слухайте страшилки туроператорів про те, що там буквально цілодобово ллють проливні дощі. Просто вони самі люблять їздити туди відпочивати в цьому місяці ...

Чиста вода порадує своїм оксамитовим теплом + 27'C - булькає - не хочу!

Буквально все в Таїланді розташовується до доброчинного напівпасивну і вальяжно відпочинку як в одну «каску» так і всім сімейством. Буйство дикої природа з її екзотичними і незвичними російській туристу рослинами і травами, ручними і не дуже тваринами. І багато іншого.

Зрозуміло, за весь цей тайський жовтневий «бульйон» доведеться заплатити комусь.

Вам на допомогу стаття мого колеги Данила - "Відпочинок в Таїланді. Че - почім?"


По відношенню до інших країн, куди можна поїхати відпочивати в жовтні, то можна розповісти більш коротко, так як в них погода не зовсім підходяща: вдень - сушить, вночі - морозить, або дощі докучають, або відпочинок з цій країні став настільки буденним, що і говорити про це не обов'язково, або ціни на тури зашкалюють всі мислимі або немислимі показники.

Ось, наприклад, одна з таких кандидаток - Туреччина.


Ціни на відпочинок у жовтні - прийнятні: від 25.000, гарячі тури і того дешевше від 10.000 руб.

Погодка непогана: вдень температура повітря тримається в радіусі + 26'C, ночами може опускатися до + 15'C / + 17'C.

Температура води + 22'C.

Добре в Туреччині в жовтні відпочивається на початку місяця, в той час як наприкінці краще туди не їздити. Погодка сильно змінюється і температура повітря значно падає. Вечорами доводиться натягати на себе теплі речі, щоб не замерзнути.

Більш детальну інформацію можна подчерпнуть звідси:

- Туреччина в жовтні

- Температура води в Туреччині

- Туреччина

Далі можна виділити щось більш привабливе - ТунісПовітря + 30'C, вода + 26'C. Тут можна і тихо відпочити вибравши тур в Махдію або Манастир, позасмагати на чистих просторих пляжах, зануритися під поду і досконально вивчити рельєф і фауну морську і якщо пощастить, то і з морськими мешканцями познайомитися. І «покуралесіть» всю ніч у місті Сусс, відпалу на танцполі місцевих клубів, або дозволити професійно і законно обчистити свій гаманець співробітникам казино.

Ціни на тури в Туніс можуть зашкалювати. Стартують від 40.000 рублів, можна знайти і дешевше, але ми, на жаль, не знайшли.

Ще в загальний список включимо відпочинок на Мертвому морі.

Welcome to Jordan!Відмовитися від комплексного відпочинок з оздоровчими процедурами на берегах Мертвого моря захоче хіба тільки той, хто там вже бував і не раз. Йому набридло це вже, так би мовити, приїлося.

Одне не влаштовує в Йорданії в жовтні денна температура все +25, іноді і того вище, а от ночами значно падає та так, що без теплого светра не обійтися.

Інша справа - Ізраїль


Тут тепліше. Днем більш +30, і вода + 27'C, тому, пляжний відпочинок припаде до смаку багатьом. Чого не скажеш про вартості туру. Стартує тур від 65.000 рублів. Не кожен захоче оплатити таку поїздочку. Зате і літо можна продовжити терміном на 7 днів і себе коханого порадувати. Тільки от бажано їхати в Ізраїль на початку місяця, так як в кінці жовтня погодка може перетворитися на плаксиву й примхливу дамочку. А вже такі от погодні викрутаси мало кому сподобаються.


Так само можна виділити наступні більш-менш підходящі для жовтневого літнього відпочинку країни:

1. Марокко

2. Італія

3. Іспанія

4. Греція (острови, наприклад, Крит)

5. Республіка Кіпр

Що стосується останніх двох країн, то тут справи йдуть гірше, ніж в будь-якому іншому курортному куточку світу, відповідному для пляжного відпочинку. В силу того, що тут відзначається значне зниження температури і посилення вітру, що підходить скоріше для комфортних піших і вело прогулянок по визначних пам'ятках і історично значимих місцях цих курортних країн. Зате ціни стає менш «кусючими», ніж у тому ж червні або липні місяці.

Похожие страницы