Германия + Франция + Швейцария

Автобусні Тури Німеччина Швейцарія

АВТОБУСНІ ТУРИ
Які асоціації виникають, якщо мова заходить про автобусних турах? Швидше за все, більшість зійдеться на думці, що це дешево, не комфортно - отже, підійде тільки для самої невибагливої категорії туристів. Звичайно, на рівному місці таке ставлення не з'явиться, і в якийсь період часу воно часто відповідало дійсності: рівень комфорту для мандрівників в автобусних турах залишав бажати кращого - використовувалися старі машини, на маршруті пропонувалися самі дешеві готелі з не самим вдалим місцем розташування, а програма подорожі нерідко включала в себе надмірну кількість об'єктів і, як наслідок, була дуже стомлюючої. Інша справа, що все вищесказане було актуально в пам'ятну «епоху дев'яностих», коли туризм, та взагалі бізнес у нашій країні тільки починав свій розвиток - і було багато таких речей, які зараз виглядають відвертою дичиною. Так чи інакше, але сучасні автобусні тури - вже зовсім інша пісня.


Комфорт в подорожі


Всі автобусні тури, за рідкісними винятками, є комбінованими. Більшість тур.операторов- «автобусників» пропонує кілька поєднань транспорту: автобус плюс пором, автобус плюс залізниця, крім того, з деяких пір з'явилася й можливість поєднувати автобус і літак. Один з важливих плюсів останніх років - багато тур.оператора будують свої програми таким чином, що туристи можуть приєднатися до групи практично в будь-якій точці маршруту. Наприклад, мандрівник може долетіти на літаку до Праги чи Берліна, і вже там приєднатися до програми.


Якщо говорити про транспорт, то не можна не відзначити позитивні зміни, які стали особливо помітні в останні роки. Якщо раніше транспортні компанії відчували значні труднощі з ввезенням нових автобусів через високі мита, то в даний час (у тому числі і завдяки роботі «Російського союзу тур.индустрии») у цьому питанні намітився прогрес, що дозволяє компаніям використовувати на маршрутах нові машини, які відповідають усім сучасним вимогам безпеки і на порядок вище за рівнем комфорту.

Возможно, вам понравится
Автобусные туры. Туры по Европе
Автобусные туры. Туры по Европе
Страна Швейцария - туроператор
Страна Швейцария - туроператор

«Индюшата-2014»: Цой, бороды и щепки

—  Московский комсомолец
Путевку в музыкальную жизнь фестиваль дал питерской певице Жене Любич, группе «Обе Две» из Екатеринбурга, которая прогремела на всю страну дерзким голосом Кати Павловой и была номинирована на крупнейшую российскую премию в категории «Прорыв года», команде Kira Lao из Новгорода, ставшей одним из ..

Похожие страницы