Автобусные туры по Европе

Автобусні Тури по Європі Німеччина

Автобусні тури: популярні напрями

Автобусні тури по Європі та Росії: туроператори і їх кращі програми: ночівлі в готелях, без нічних переїздів, а також з відпочинком на морі. Відправлення з Москви, Санкт-Петербурга, Бреста і т. Д. Автобусні тури Москва - Санкт-Петербург і Золоте Кільце.

Підбираючи варіанти автобусних турів, важливо не помилитися у виборі маршруту. Які варіанти краще підходять для тих, хто вперше відправляється в автобусний тур, а які - для досвідчених прихильників «турів на колесах»?

Тим, хто вперше відправляється в автобусний тур, потрібно шукати нетривалі тури з мінімальною кількістю нічних переїздів. Ідеальний варіант - доступний за ціною «експрес-тур», що охоплює помітну кількість країн.

Автобусні мандрівники «зі стажем», як правило, цікавляться більш докладними варіантами з «нерозкрученої» новими містами. При цьому нічні переїзди для багатьох досвідчених туристів вже не проблема, а навпаки - помітний «плюс», оскільки залишають більше часу для денних екскурсій.

Міста Золотого Кільця
Хто їде, або Ваші сусіди по автобусу

Їдуть абсолютно різні категорії туристів. Хтось їде з дітьми, хтось збирається невеликою компанією. Подорожують молодята, пенсіонери та студенти. Спільне в них те, що це допитливі, енергійні і отримують задоволення від усього нового і цікавого люди - незалежно від віку.

Якщо поглянути більш детально, то вік туристів, які вирушають в автобусні подорожі, залежить від сезону. У період шкільних канікул: жовтень, січень і березень клієнтами автобусних фірм стають юні мандрівники. А в сезон відпусток, з травня по вересень, за враженнями відправляються трудівники офісів і підприємств, тобто туристи середнього віку. Останнім часом через зростаючу «авіафобія» до потенційних клієнтів автобусних турів додається і більш солідний контингент.

Різний рівень доходів туристів, зрозуміло, впливає на їх переваги у виборі туру. Однак вартість туру не завжди є показником достатку туриста: нерідко навесні дружна туристична сім'я їде в тур «Австрія - Швейцарія» вартістю від 600 EUR, а взимку вони ж відправляються в невелику подорож по Фінляндії та Швеції з базовою вартістю близько 200 EUR.

У автобусні тури їдуть абсолютно різні категорії туристів. Хтось їде з дітьми, хтось збирається невеликою компанією. Подорожують молодята, пенсіонери та студенти.

Возможно, вам понравится
Lekier. Автобусные туры по Европе
Lekier. Автобусные туры по Европе
Автобусные туры по Европе 2001
Автобусные туры по Европе 2001
Автобусные туры по Европе Испания
Автобусные туры по Европе Испания

«Индюшата-2014»: Цой, бороды и щепки

—  Московский комсомолец
Путевку в музыкальную жизнь фестиваль дал питерской певице Жене Любич, группе «Обе Две» из Екатеринбурга, которая прогремела на всю страну дерзким голосом Кати Павловой и была номинирована на крупнейшую российскую премию в категории «Прорыв года», команде Kira Lao из Новгорода, ставшей одним из ..

Похожие страницы