Обзорные экскурсии во всех

Комбіновані Тури Німеччина Чехія Австрія

Вся-вся Європа: старовинна, ритмічна, мальовнича ... Ваша!

Побачити хоч одним оком Європу і ... приїхати знову! Тому що вже дуже прикро сидіти вдома, не покуштувавши баварського пива на фестивалі в Мюнхені, що не ступивши на нерівну бруківку старої Праги, що не вдихнувши аромат свіжих круасанів в Парижі. Причому, бажано все це якось укласти в одну поїздку. Немає нічого простіше! Саме для цього створені комбіновані тури по Європі.

Хтось скаже: «Ну, так. Галопом по Європах! »Це як до справи підійти. Наприклад, комбіновані тури Німеччина -Австрія навряд чи залишать зім'яті неясні спогади і змащені фотографії з вікна автобуса. А ось відчути атмосферу цих сусідніх країн напевно впасти. І ви вже ніколи не забудете пульсуючий ритм Берліна і трохи легковажні вальси Відня. А комбіновані тури в Австрію - це не лише Відень. Це ще й красиве місто Зальцбург (суцільний архітектурний шедевр), і, при бажанні трошки Німеччини (для повноти відчуттів). Можна перекинути місток в сусідню Чехію і відправитися в тур Чехія - Відень. Після готичних вуличок Праги насолодитися чудовим віденською кавою ... Комбінований тур Прага - Відень взагалі має якесь особливе настрій: трохи містичне з терпким смаком і прекрасною музикою.

Втім, можна поглянути ще ширше: тур Прага - Мюнхен - Відень вже для тих, хто готовий до зустрічі з найвеличнішими у своїй вишуканої краси містами Європи. Кожен з них зберіг дух минулого, кожен змагається за право називатися «екскурсійним» містом. Трохи змінимо маршрут і ... анітрохи не втратимо! Тому що тур Мюнхен - Відень - Зальцбург не менше мальовничий, не менше привабливий. Можна і у Франкфурт заглянути, і в Дюссельдорф. Це буде продумано і закономірно, тому що ... це треба бачити!

Не пловом единым: зачем туристы едут в Узбекистан

—  Centrasia.ru
Европейские туроператоры предлагают туры по Узбекистану на любой вкус: самостоятельным путешественникам составляют экскурсионную программу с посещением не только древних городов, но и гор, а также фишки последних лет – засохшего Аральского моря и ночевки в палатках.

Похожие страницы