Прага - Париж

Комбінований Тур Чехія Німеччина

Що робити, якщо час відпустки обмежена, а хочеться відвідати кілька країн? Тільки скористатися пропозицією від TRAVELSYSTEM і відвідати комбіновані тури. Під час подібних поїздок туристам надається достатня кількість часу, щоб погуляти по вулицях столиць Європи, послухати місцеву музику, посидіти в кафе, оглянути визначні пам'ятки і зайнятися шопінгом.

Переваги комбінованих турів по Європі

Наші тури по Європі розраховані на максимально раціональне використання часу і враховують безліч додаткових чинників:

Кількість годин, проведених у дорозі

Перелік країн, де можна побувати

Список пам'яток і екскурсій, підготовлених заздалегідь

Час поїздки з урахуванням виїзду і прибуття на Батьківщину

Побувати в Чехії, Швейцарії, Франції, Австрії та багатьох інших країнах мріє безліч людей. Але чому б не реалізувати свою мрію, відправившись в разом з TRAVELSYSTEM?

Гідності автобусних турів

Автобусні тури, організовані представниками туроператора TRAVELSYSTEM, дозволяють туристам максимально вільно розпоряджатися власним часом, не залежати від розкладу літаків або залізниці і подорожувати з комфортом. Для клієнтів, які вирішили подорожувати з маленькими дітьми, розроблені спеціальні сімейні тури, де кількість переїздів зведено до мінімуму, а програма створена з урахуванням інтересів самих маленьких мандрівників. Спортсменам, які вирішили підкорити схили засніжених гір, найкраще скористатися гірськолижними турами, а любителям старовини - екскурсійними, що пролягають через країни з великою кількістю історичних пам'яток. У кожному разі, подорож на автобусі від TRAVELSYSTEM по інших країнах обіцяє можливість комфортного відпочинку і масу цікавих вражень.

Не пловом единым: зачем туристы едут в Узбекистан

—  Centrasia.ru
Европейские туроператоры предлагают туры по Узбекистану на любой вкус: самостоятельным путешественникам составляют экскурсионную программу с посещением не только древних городов, но и гор, а также фишки последних лет – засохшего Аральского моря и ночевки в палатках.

Похожие страницы