Комбінований Тур Німеччина Австрія

Відень, столиця Австрії, розташована в самому серці Європи, і зручне транспортне сполучення пов'язує її зі столицями та містами сусідніх держав. Це дозволять легко дістатися з Відня до будь-якого іншого міста Європи. Особливо захоплююче здійснювати подорожі по містах Європи з Відня на поїзді.

Комбіновані тури з Австрії по Європі

Пропонуємо Вашій увазі колекцію екскурсійних турів по Європі:
Австрія Чехія, тури Австрія Угорщина, тури Австрія Німеччина, тури Австрія Швейцарія, тури Австрія Франція, Австрія Італія, Австрія Нідерланди.
Крім того, у нас Ви можете забронювати готель у Європі будь зірковості за найвигіднішою ціною! Всі наші готелі зручно розташований поруч з основними транспортними вузлами і головними визначними пам'ятками європейських столиць.

Карта маршрутів турів з Відня

Тури Відень-Прага познайомлять Вас не тільки з імперською Віднем, а й із затишною казкової Прагою. Враховуючи, що до Праги всього 4:00 на поїзді, подорож буде не стомлюючим, а насиченим і цікавим.
Тури Відень-Берлін для ділових людей або любителів подорожей. Поїздом їхати досить довго, до того ж з пересадкою. Набагато зручніше літаком. Авіакомпанія Air Berlin доставить Вас за 1:00 15 хвилин.
Тури Відень-Мюнхен - можна покуштувати віденський яблучний штрудель на обід, а знамените боварского пиво з ковбасками вже на вечерю. Прямий поїзд іде трохи більше трьох годин, і зголодніти не встигнете.
Тури Відень-Будапешт - після надзвичайно цікавих, але утомливих екскурсій пропонуємо відновити сили в прекрасних Спа-готелях Відня та Будапешта. Поїзд домчить Вас за 2:00.
Тури Відень-Ніцца суміщають екскурсії та і відпочинок на Лазурному узбережжі Франції. Поєднання пізнавальних цікавих екскурсій і релаксу на морському березі якнайкраще сприяє повноцінному відпочинку.

Не пловом единым: зачем туристы едут в Узбекистан

—  Centrasia.ru
Европейские туроператоры предлагают туры по Узбекистану на любой вкус: самостоятельным путешественникам составляют экскурсионную программу с посещением не только древних городов, но и гор, а также фишки последних лет – засохшего Аральского моря и ночевки в палатках.

Похожие страницы