Бальнеологічні Курорти Німеччини

Лечение на бальнеологических курортах в Германии <Таблиця кордон = "0" cellpadding = "0" CELLSPACING = "0">    

Грязьові курорти, так само як і лікування на водах (бальнеологія), широко використовуються медиками ось вже кілька століть.У Німеччині санаторно-курортне лікування дає можливість загального оздоровлення і реабілітації людям з різними діагнозами.

 

Бальнеологічний курорт Бад Нойнар

 

Був заснований ще в епоху Стародавнього Риму біля підніжжя г.Айфель, в долині річки Ар серед змішаного лісу. В 25 км знаходиться місто Бонн. Сонячний клімат і мінімум опадів робить умови, пропоновані відпочиваючим в Бад Нойнар, оптимальними для зняття "стрес-синдрому", комплексної реабілітації та лікування хвороб всіх органів і систем, включаючи захворювання обміну речовин і алергії.

 

На території грязьового курорту до послуг відпочиваючих прекрасний парк, численні ресторани і кафе, казино, торговий центр, а також гольф-клуб і тенісні корти з розкішними панорамними видами.Також ви отримуєте унікальний шанс освоїти Nordic Walking (ходьба на лижах без лиж) в найбільшому фітнес-парку Німеччини.

 

Терапевтичне серце курорту - Ар-терми з системою закритих і відкритих басейнів, тепла вода (31 ° С) в які надходить прямо з вулканічної глибини 359 м.В окремих зонах температура води контрастна (19 ° С), а також є зони "біжучих потоків" і "вируючих вод".Є декілька видів парних, включаючи фінську сауну і римську баню.

 

Увага!

 

Для клієнтів МедХаус пропонуємо оренду квартири (апартаментів)

 

в центрі мБаден-Баден - без посередників

 

Область застосування терапії грязьових курортів

 

Тут широко використовується природна термальна мінеральна вода, вулканічні високомінералізовані грязі, газові ванни, лікувальні обгортання і інгаляції з трав'яними екстрактами, щітковий масаж.Показання до перебування в Бад Нойнар:

 
   
 • хронічний стрес;
 •  
 • розлади сну;
 •  
 • алергії;
 •  
 • хвороби ШКТ;
 •  
 • захворювання суглобів.

Велокараван «Єдина Корея - Нова Євразія» промчав в суботу по дорогам Славгорода & Nbsp; & mdash; & NBSP; Адміністрація міста Славгород
Наша газета була створена в 1920 році і в даний час продаж приватними Південна Корея циркуляції 1770000 примірників - повідав Че Чжень Хун.- Крім газети у нашої медіагрупи є телеканал. Назва компанії сходить до династії Чосон, яка правила Кореєю протягом 500 років.

Похожие страницы