Святі місця в Африці мають глибокі культурні традиції

Святі місця в Африці мають глибокі культурні традиції, найбільш яскраво виражені на території сучасної Ефіопії. За абіссінським переказами біблійна цариця Шеви, дізнавшись про неперевершену мудрості царя Соломона, здійснила паломництво в Єрусалим.

Після чого привезла в свою країну віру в єдиного Бога, мудрість стародавніх іудеїв і царського сина роду Давидового. Можливо, це було перше велике паломництво на континенті, у всякому разі, воно найвідоміше в історії Африки якщо не вважати вихід євреїв з Єгипту.

Дотепер жителі Абіссінії люблять подорожувати в * храми і монастирі *, які у великій кількості розкидані по території країни. Такі подорожі навіть закладені в місцевих традиціях, прийнято здійснювати їх на честь релігійних свят. Популярно також у сучасних африканських віруючих паломництво в Єрусалим, Ізраїль і Єгипет.

Значна частина населення материка сповідує іслам. Послідовники мусульманською традицією завжди контактували і торгували з Африкою, а з середніх століть активно заселялися на її теренах, особливо з боку півночі-заходу і Аравії. В ісламі прийнято паломництво до Мекки. І, звичайно ж, віруючі відразу проклали маршрути в Аравію і Палестину.
Святі місця. Християнські храми і монастирі

Християнство прийшло в Африку близько 4 го століття н. е. Основним центром православ'я в Африці стала стародавня Абіссінія (Ефіопія). У горах Великого Африканського Рогу, на території сучасної Ефіопії процвітало древнє царство Аксум. Тут вже існувала стародавня культура, що знайшла своє відображення у величезних кам'яних монолитах, що існують донині. Храми Єгипту

Похожие страницы