Інтернет і мобільний звязок на борту літака


Близькосхідна авіакомпанія Etihad Airways оголосила про запуск програми з надання Інтернету і мобільного зв'язку на борту своїх літаків. Устаткування і програмне забезпечення надала японська компанія Panasonic Avionics, що спеціалізується на розробці і постачанні систем розваги і зв'язку в польоті. Угода про співпрацю терміном на десять років було підписано в листопаді 2011 р
Виконавчий директор і президент Etihad Airways Джеймс Хоган впевнений, що така послуга буде користуватися попитом. "Ми продовжуємо вкладати гроші в розробку нових продуктів і шукаємо можливості запропонувати нашим гостям найсучаснішу систему розваг в польоті. Високошвидкісний Інтернет на борту Etihad Airways відповідає тим характеристикам і опцій, якими люди звикли користуватися вдома і на роботі", - говорить він.
Послуга Wi-Fly надаватиметься безкоштовно гостям класу Diamond First за ціною 13,95 дол. За годину або 24,95 дол. За день. Вартість послуг мобільного зв'язку буде залежати від тарифів мобільних операторів, до яких підключені пасажири, відзначають в авіакомпанії.
Зараз шість літаків Etihad Airways оснащені системою стільникового зв'язку: три Airbus A320 і три Airbus A330-300. Послугу надає партнер Etihad Airways - розробник систем мобільного зв'язку на борту швейцарська компанія OnAir. Система розваг і зв'язку Etihad Wi-Fly поки доступна на літаках Airbus A330-200, які виконують польоти за далекомагістральним напрямками маршрутної мережі Etihad Airways - в Брюссель, Дублін, Манчестер, Мюнхен, Франкфурт і Мілан.
Згідно із заявою авіакомпанії, всі вузькофюзеляжні літаки Etihad Airways повинні бути оснащені функціями мобільного зв'язку, а широкофюзеляжні також і доступом до Інтернету. У планах Etihad Airways до кінця I кварталу 2013 р встановити систему Etihad Wi-Fly на десяти літаках, а до кінця 2014 р вона стане доступна на всіх літаках Etihad Airway.

Похожие страницы