Як правильно користуватися сонячною батареєю або модулем

З таким же успіхом можна скористатися одноразовим мангалом, який стає досить популярний. Його палива, як правило, у вигляді деревного вугілля вистачить на кілька годин. Складається він з підставки і решітки. Стоїть він на багато дешевше, та й викинути потім це чудо буде не шкода. У середньому його вартість сягає 200 рублів.


Як правильно вибрати мангал, барбекю, гриль.

А що стосується барбекю і грилі, то ця конструкція чимось нагадує мангал. Бувають як стаціонарні його види, так і переносні. Нас більше цікавлять переносні, так як ми ніби як зібралися в ліску посидіти, шашлик і мяско посмажити. Виглядає наступним чином, це звичайна жаровня на вугіллі, нижня частина, яку можна переносити, забезпечена контейнером для попелу з піддувалом, а сама решітка тулитися зверху на всій цій конструкції. У мережі магазинів ви побачите величезну кількість різних моделей, багато з яких буду виглядати дуже красиво і якісно. Але й тут необхідно натиснути на червону кнопку. Емальовані прилади загрожують тим, що швидко облізуть, а з нержавіючої сталі попросту потьмяніють. Порада одна, як тільки нам попалася конструкція їх чавуну, то тут же хапаємо її без роздумів. Така річ прослужить вам довгі-довгі роки. Якщо пригадаєте те, про що говорилося раніше, то зрозумієте, чим відрізняється чавун. Так само деякі моделі забезпечуються візком на коліщатах, це в певному сенсі досить зручно. Вони коштують від двох і більше тисяч рублів.


А ось тепер погляньте на цю річ. Це термовілка для барбекю. Річ, на мій погляд, в побуті даремна, проте вона здатна досить добре просмажити порівняно невеликий шматочок м'яса. Зручна у тих ситуаціях, коли перебуваючи в лісі, вас несподівано застав сильна злива і розпалити багаття вам не вдасться, тоді-то і прийде на допомогу ця чудо-річ! Працює вона від двох батарей типу ААА, запастися якими рекомендується з лишком. Має підсвічування, раптом ніч надворі, регулятор температури від 0 до 100 С (від 32 до 212 по F), шість варіантів приготування, кілька рівнів готовності їжі, вбудований таймер. Купити її можна приблизно за 400 руб. Про якість говорити не чого не буду і скільки прослужить не скажу, самі судіть.


Ну і наостанок ось вам ще одна річ, корисність якої здасться комусь сумнівною. Це дерев'яні, просочені парафіновими сумішами, палички для розведення багаття. Коштують вони копійки всього лише близько 60 рублів за таку баночку. Вони не боятися води, не промокають, горя в перебігу 10 - 15 хвилин. Не схильні самозаймання, і не шкодять довкіллю. Паличку достатньо запалити і помістити у вугілля або дрова.

Похожие страницы