Клімат і погода в Тунісі підтримують репутацію Тунісу

Клімат і погода в Тунісі підтримують репутацію Тунісу як курортної країни. Тут знайде собі місце для відпочинку і любитель м'якого клімату Середземномор'я, і той, хто бажає вдихнути жарке повітря напівпустелі і пустелі.

Найпопулярніші курорти розташовані, зрозуміло, на узбережжі Середземного моря, а самий насичений туристичний сезон починається в квітні і триває до листопада включно.

Квітень і травень починають радувати туристів середньої денною температурою в + 23 + 25ºС, вночі ж температура опускається до + 15ºС. У літні місяці погода в Тунісі швидше спекотна, ніж тепла: + 27 + 35ºС вдень і + 17 + 25ºС вночі. Втім, постійний легкий бриз значно зменшує незручності від спеки, і навіть у найспекотніше літо Туніс не страждає від відсутності туристів.

Осіння погода в Тунісі, мабуть, навіть більш благодатна, ніж річна: середня температура повітря поступово знижується від + 31ºС у вересні до + 26ºС в листопаді. Нічні температури теж знижуються плавно - за три місяці на 6ºС: з + 23ºС до + 17ºС (листопад).

Температура води в Тунісі на початку туристичного сезону (квітень і травень) ще досить низька - + 16ºС, особливо не поплещешься. Зате з червня водичка стає як парне молоко - від + 20ºС до + 28ºС в серпні. Осінь показує зазвичай + 24 + 26ºС - і багато туристів вибирають саме вересень-жовтень для комфортного відпочинку в Тунісі.

Цікаво, що більшість спортсменів, які активно відвідують Туніс, вибирають не самі «туристичні» місяці: якраз тоді, коли основна маса відпочиваючих біжить від похолодання, в Тунісі відмінно проводити тренування як на суші, так і у воді. Однак теплим одягом все-таки варто запастися.

Але не завжди річна і осіння погода в Тунісі так райдужні: якщо з Сахари прилітає жаркий вітер сироко, то і прибережні райони потерпають від його сухого спека. Вітри ж, що йдуть від Середземного моря вглиб країни, приносять сухим районам довгоочікуване полегшення - хоч короткочасний, але дощ.

Все вищесказане характеризує Середземноморське узбережжя Тунісу. Схід ж країни менш дружелюбний: зима холодна і сира, багато опадів і неприємні вітру. Весна, літо і осінь показують більш доброзичливий клімат - але і в самий хороший сезон туристи воліють Середземномор'ї з його передбачуваною погодою.

Подорожі вглиб країни під силу тільки тим, хто добре переносить сухий жар Великої Пустелі. Цукру ніколи не користувалася особливою популярністю серед туристів - але, якщо Вам заманеться відвідати її, до поїздки варто дуже добре підготуватися. Погода в Сахарі що взимку, що влітку не найприємніша. Максимальна температура літа - + 57,8 ° С, поверхня може прогріватися до 70-80 ° С. Зима холодна і суха. Навесні для Сахари характерні гарячі південні вітру («чилі»), які приносять з внутрішніх районів Сахари пилові бурі.

Похожие страницы