Гольф-готель серед вулканів

Зазвичай в Гватемалу їздять подивитися на химерні вулкани, погуляти по джунглях і познайомитися з індіанцями майя. Однак тепер, у зв'язку з відкриттям розкішного гольф-готелю, тут можна пограти на одному з наймальовничіших полів Америки.
La Reunion - перший в Гватемалі готель для шанувальників гольфу - відкрився неподалік від головного колоніального міста Антигуа, на місці колишньої кавової плантації.
Завдяки своєму розташуванню цей гольф-готель може вважатися одним з найбільш незвичайних у світі: його оточують чотири головних вулкана Гватемали: Фуего, Агуа, Акатенанго і Пакайя.
На новому гольф-поле Fuego Maya, на думку його творців, з'єдналися всі стародавні сили природи, так що гра на ньому подібна дотику до самого духу Гватемали. Принаймні дизайнер Піт Дай знайшов відповідність між структурою гольф-поля і традиційного календаря майя, в якому 18 місяців - стільки ж, скільки на поле лунок. Любителі гольфу можуть зупинитися в розкішному готелі всього на 26 сьютів - всі вони оформлені в яскравому колоніальному стилі і мають у своєму розпорядженні терасою, на якій влаштовані басейн і джакузі з видом на вулкани.
У ресторані Hoyo 19 шеф-кухар пропонує спробувати апетитні страви гватемальської кухні. Крім гольфу на курорті La Reunion можна зайнятися тенісом, риболовлею або просто погуляти по навколишніх лісах.

Похожие страницы