Основними сувенірами, які привозили з Тунісу, є прикраси

Основними сувенірами, які привозили з Тунісу, є прикраси і статуетки з оніксу, а також килими, ткані вручну, на яких зображена місцева символіка. Туристи, відвідувані країну, обожнюють місцевий ринок. Навіть якщо у тебе немає грошей, і ти не збираєшся нічого купувати, з порожніми руками з ринку не повернешся - гостинні і доброзичливі торгаші обдарують подарунками та сувенірами на щастя й удачу, а якщо їм натомість залишити що-небудь привезене з собою зі своєї країни - то аж ніяк ви станете кращими друзями! Однак не варто забувати, що все-таки це мусульманська країна і норми пристойності тут на першому місці. Одяг повинен бути скромною, що не оголюючи ліктів і колін, в тому випадку, коли ви вирішили покинути самостійно територію готелю і самостійно відправитися на прогулянку по місту.

Економіка Тунісу

Сьогодні Туніс є однією з найбільш економічно розвинених країн Африки. Його економіка повністю базується на туристичній галузі. Також непогано розвинена промисловість, а саме машинобудування, металургійна, хімічна, текстильна.

Що стосується сільського господарства, то з точністю можна сказати, що воно не є сильною стороною країни. Не дивлячись на це, сільське господарство в змозі забезпечити продовольчі потреби на 80%. У Тунісі займаються розведенням великої рогатої худоби, верблюдів, кіз, овець і ослів. На думку місцевих жителів вирощувані на території країни фініки є самими солодкими на всій планеті. Також добре ростуть тут цитрусові та оливки.

Найбільш високооплачувані професії в країні - це вчитель і лікар. Тут ви не зустрінете двогорбих верблюдів, всі представники кораблів пустелі є носіями одного горба. Туніс прославився своєю багатою кінематографічної історією. Тут проходили зйомки таких картин, як «Зоряні воїни», «Індіана Джонс». Корінні жителі - бербери - споконвіку прикрашали себе різними складно технологічними татуюваннями. Традиція «саморазрісовиванія» збереглася до наших днів, основним препаратом для якого є хна. Малюнки переважно наносять на кисті рук і долоні, щиро вірячи, що в долонях знаходиться душа людини. Туристи із задоволенням прикрашають себе подібними тату, які незабаром сходять природним шляхом без докладання додаткових зусиль.

Похожие страницы