Жінки вибирають консервативний пляжний одяг


Більшість жінок, а саме, 53% повідомили, що збираються цього літа носити на пляжах суцільні купальники. Вони визнали, що цей варіант оптимальніше всього виглядатиме на їхньому тілі. В опитуванні взяли участь понад 2300 жінок, і лише 18% з них планують відкрити своє тіло, обрядившись в роздільний купальник бікіні. Решта 29% зізналися, що і зовсім придбають собі танкіні. Серед тих, хто зробить вибір на користь суцільного купальника, 57% сказали, що саме така консервативна модель здатна приховати всі недоліки фігури.
Третина опитаних повідомили, що їх вибір обгрунтовується зручністю суцільного купальника. За даними дослідження, жінки вибирають купальники, здебільшого грунтуючись на тому, що їм найбільше йде, ніж з будь-якої іншої причини. Зокрема, 63% жінок зізналися, що придбають тільки той купальник, який буде вигідним чином підкреслювати фігуру. Дослідження було покликане визначити, чи дійсно жінки стали соромитися своїх тіл на пляжі, ніж раніше, і чи впливає це сором на вибір одягу для пляжу.
Дійсно, коли жінок запитали, чи вважають вони своє тіло ідеальним для пляжу, то 82% відповіли негативно. І якщо раніше бікіні були найпопулярнішим вибором купальника, то тепер все змінилося. Все більше жінок купують суцільні купальники або маєчки-танкіні, посилаючись на те, що в них вони відчувають себе більш впевнено. Однак не можна сказати, що жінки не прагнуть боротися зі своїми проблемами зайвої ваги. 34% опитаних планують сісти на дієту напередодні пляжного сезону. І вже тим більше не відмовлять собі в придбанні нового купальника.

Похожие страницы