Досвідчені туристи радять: квитки слід купувати заздалегідь

Ні для кого не стане секретом, що оптимальним, з точки зору часових затрат, стане варіант покупки авіаквитків через туроператора. Однак, в більшості своїй, просто в роздріб квитки турфірма не продає, а тому в Туніс авіаквиток йде тільки «в навантаження» з туром. При цьому враховуйте, що куплений Вами квиток буде, швидше за все, на так званий чартерний рейс, а, значить, ні про яку якість сервісу і говорити не доводиться.

Втім, бувають і винятки, коли турист, вирушаючи в Туніс, авіаквитки купує на зручний для нього час за доступними цінами, та й отримує при цьому весь комплекс «авіа» обслуговування.

Інша справа - покупка квитків самостійно, безпосередньо через компанії авіа-перевізників. Безсумнівно, прагнучи купити «що краще», Вам доведеться якийсь час побродити по просторах Інтернету, однак недорогі пристойні варіанти того варті.

Оптимальний варіант - покупка квитків за спеціальними пропозиціями. Такі квитки великі компанії пропонують найчастіше в несезон, висуваючи при цьому ряд умов (по типу неможливості повернення «акіцонного» квитка, обмеження за обсягом ручної поклажі і багажу, інше). Однак в Туніс авіаквитки такого типу опиняться на порядок дешевше.

Крім того, прагнучи придбати в Туніс авіаквитки за доступною вартості, Ви можете вивчити пропозиції дешевих авіаліній. Мінус даних квитків - мінімальний сервіс, незручний час вильоту, часті затримки рейсів - перекривається відчутним плюсом - їх ціною.

Не варто помилково вважати, що, вибираючи бюджетні авіалінії, Ви економите на власній безпеці! Аж ніяк! Бюджетні авіалінії пропонують цілком комфортні сучасні літаки, керовані досвідченими пілотами.

Досвідчені туристи радять: квитки слід купувати заздалегідь. За 2-3 місяці до наміченого дня відльоту Ви спокійно зможете вивчити пропозиції авіакомпаній, підібрати для себе оптимальні квитки, спланувати поїздку ... Якщо є можливість - намагайтеся відправлятися в поїздку не в горезвісний період відпусток, оскільки в літні місяці, а також напередодні новорічних свят авіаперевізники, прогнозуючи попит, встановлюють високі ціни на квитки.

Ще один прийом, який частенько використовують бувалі мандрівники - «гра» з датами. Так, ціни на квитки можуть разюче відрізнятися один від одного, якщо Ви дату відльоту встановіть, скажімо, на день пізніше планованої, а дату прильоту - на день раніше, або навпаки.

Похожие страницы