Таїланд розширює туристичну індустрію


"Оздоровчі" плани Таїланду
Таїланд продовжує розширювати свою туристичну індустрію, плануючи збільшити число приїжджих заможних туристів. За останні десять років оздоровчий і спа-туризм став багатообіцяючим бізнесом як для приватного, так і для державного сектора. За повідомленнями Tourism Authority of Thailand (TAT), тайський уряд тепер хоче перетворити Таїланд в «Оздоровчий курорт світового класу» до 2014 року.
Зміні іміджу за останні два десятиліття сприяла діяльність таких розкішних спа-центрів, як as Chiva-Som в Хуа-Хін, Deravana Spa в Дусіте або Six Senses Spa. Міжнародні тайські лікарні, такі як Bumrungrad International Hospital, завоювали всесвітню репутацію.
За даними ТАТ, щороку близько 1,4 мільйона туристів приїжджають в Таїланд з метою проведення оздоровчих та спа-процедур. За п'ятирічний період з 2010 по 2014 рр. загальний дохід Таїланду в сфері оздоровчого туризму може досягнути 11,5 мільярдів доларів, де 8 мільярдів припадає на медичні процедури, 2,23 мільярда - спа- і велнес-послуги, 1,3 мільярда - продаж супутніх товарів.
Безумовно, Таїланд заробив непогану світову репутацію в сфері оздоровчих послуг, однак тепер йому необхідно визначитися з критеріями оцінки якості. «Звичайно, по всій країні дуже багато спа-центрів. Але все тайські асоціації постачальників спа-послуг у співпраці з міністерством охорони здоров'я і міністерством торгівлі надали класифікацію за оцінкою якості, побудовану на тому ж принципі, що і в готельному бізнесі. Таким чином, у нас є спа-центри «платинового», «золотого» і «срібного» стандарту. Така класифікація гарантує високу якість послуг, що надаються. За нашими оцінками, в Таїланді працює понад 400 спа-центрів преміум-класу », - пояснив Апічаі Джеарадісак, експерт з Federation of Thai Spa Associations.

Похожие страницы