Чотитризірковий готель AR Diamante Beach Spa & Convention Center - найкраще місце для ділових зустрічей


AR Diamante Beach Spa & Convention Center - чотиризірковий готель приморського містечка Кальпе (Аліканте, Коста Бланка) названий кращим європейським місцем для проведення ділових зустрічей.
Таку оцінку іспанської готелі виставило відоме американське видавництво Conde Nast Johansens (одне з відділень Conde Nast Publications), що випускає путівники по найпрестижнішим готелям світу. На урочистому вечорі, що відбувся в лондонському May Fair Hotel, алікантійскій Diamante Beach отримав головний приз - "За видатні досягнення".

"Перемога в настільки престижній номінації означає, що ми правильно вибрали напрямок розвитку і вдосконалення нашого сервісу, - коментує подію генеральний директор готелю Гіоргі Асколесе. - Багато років ми були просто одними з багатьох. Але в 2006 році вирішили показати всім, що у нас є суттєва відмінність від інших, відбивши його у нашому девізі: "ми вкладаємо серце". І ось - результат, до якого ми йшли ".
Вітаючи лауреатів, мер Кальпе Сесар Санчес висловив надію, що "туризм, на 80% визначає економіку регіону, після такого приголомшливого успіху Diamante Beach отримає новий поштовх у розвитку.
AR Diamante Beach Spa & Convention Center відомий серед ділових людей континенту своїми конференц-залами, головний з яких - "Салон Леонардо да Вінчі" вміщує тисячу чоловік, має демонстраційний екран 5х5 метрів і підходить навіть для презентацій нових моделей автомобілів.

Похожие страницы