Особливі умови дозволяють існувати на величезних територіях

Особливі умови дозволяють існувати на величезних територіях парку всіляким видам флори і фауни, які розосередилися в різних частинах Серенгеті. Серед усіх Національних парків Танзанії тут представлена найбільша чисельність жителів:

тварини - близько 35 видів;
птиці - близько 500 видів;
плазуни - близько 350 видів.

Серед парнокопитних тут маються:

антилопи гну (більше 2 млн. особин);
газелі Томпсона (близько 0,5 млн. особин);
зебри (близько 0250000. особин);
жирафи;
слони;
носороги;
дикобрази;
бабуїни та інші.

Зустрічаються і такі хижаки:

близько трьох тисяч левів;
гепарди;
шакали;
леопарди;
гієни.

Відомі птиці:

фламінго;
стерв'ятники;
бойові орли;
страуси ера;
лелеки.

Є й такі плазуни:

крокодили;
ящірки;
змії.

Міграція тварин в Національному парку СеренгетіТурістов привертають кілька епізодів життя диких мешканців, головним з яких є велика міграція копитних, а саме зебр і антилоп гну. Мільйонні стада цих тварин проносяться по безкрайніх і мальовничих місцевостях Серенгеті.

Слідом за ними обов'язково відправляються хижаки, які не упускають ні якого зручного моменту для полювання. А вже за ними мчать і падальщики, які є незмінним ланкою місцевої ланцюжка харчування.

Така міграція відбувається в Національному парку в період з лютого і до червня. У цей час стада рухаються у напрямку до півночі, переміщаючись по східній частині. Зворотно ж вони прямують у вересні, і до грудня вони добираються через західні землі на південь.

Дощовий період (листопад-травень) змушує травоїдних направлятися в Масаї-Мара, де є свіжі пасовища. Коли ж дощів немає, то на півночі рівнини стають майже пустелями. І так постійно - жителі парку ганяються за їжею на відстанях в тисячу кілометрів, постійно ризикуючи життям.

Похожие страницы