Кишенькові злодії в Європі

Новий бич вразив Європу. Ім'я йому кишенькові злодії, які всі останні кілька місяців орудують в Старому Світі. Особливо дістається таким туристичним "Мекка", як Сикстинська Капела і Лувр. Останній до того втомився від "напливу" непрошених гостей, що недавно оголосив вимушений вихідний, який тривав кілька днів. Потім відкрився, і знову по залах стали гуляти поліцейські, "люди в цивільному" і заснували всі ті ж кишенькові злодії.
Віз і нині там. Зрушити його з місця не під силу навіть правоохоронцям. Зате, можливо, з порушниками громадського спокою і матеріального благополуччя зможуть покінчити представники однієї з найбільш мирних спеціальностей - кутюр'є. Спецодяг для туристів запропонувала компанія "Clothing Arts". Розроблені її дизайнерами захисні штани вже запобігли цілих чотири крадіжки, намечавшиеся в Римі. В італійській столиці, як і в Парижі, кишенькові крадіжки виходять в заголовки газет. Те ж саме на інших туристичних напрямках світового рівня. У цей час американський турист Ернес Таліаферро, який відпочиває в Вічному місті, дякує дизайнерів, які зберегли йому гроші, поки він катався в підземці. Я схопився за задню кишеню: клапан був Відстібнути, зате блискавка - закрита. Зустрівшись поглядом з дружиною, я голосно сказав: "злодії". Не встиг я вимовити, що стояла поруч зі мною рудоволоса дама обернулася і пронизала мене убивчим поглядом, повним ненависті "." Облом вийшов ", - подумав я про неї, підносячи уявну подяку своїм штанів".
Сьогодні до Таліаферро можуть приєднатися туристи не тільки в Римі, але і в Шанхаї і Ріо-де-Жанейро. Це тільки ті, кого спецодяг виручила в 2013 році. Розповідає туристка на ім'я Армін: "Ми мало не стали жертвою кишенькових злодіїв в римському метро. У нашого приятеля вони стягнули айфон. А мій чоловік залишився б без стільникового телефону, але той був захований в кишені з клапаном на два гудзики. Одну вони відкрили. А на другий попалися! Ще раз дуже дякую - всіх грошей коштує і виглядає відмінно! ". Автором винаходу вважається Адам Репп. Сам завзятий мандрівник і любитель пригод, він придумав їх, втративши надію знайти штани, які підійшли б йому (та просто були необхідні) під час поїздок. Йому набридла одяг, в якій і подорожувати незручно, та й на людях з'явитися соромно. А коли в китайському Сіані він став жертвою кишенькового злодія, ніщо вже не могло перешкодити втіленню його ідеї в життя.
Захисні брюки від "Clothing Arts" гарантують кілька ступенів безпеки. Спереду: кишені із застібками "клапан", і "блискавка", а також внутрішня кишеня для стільникового телефону. Ззаду: кишені на клапанах і блискавки гарантують, що в них заплутаються навіть самі верткі рученята. Потрійна ступінь захисту у кишені для паспорта - найціннішою цінності. Великі кишені також мають клапанну застібку. До таких не зможуть підступитися навіть самі пропалені і небезпечні "професіонали".

Похожие страницы