"Водна дієта" допомагає схуднути

Літо в розпалі, але ще не всі готові прогулятися по пляжу в купальнику, вихваляючись своїм тілом. Дослідження, проведені американськими вченими, показали, що "водна дієта" допомагає схуднути.
Професор Технологічного університету Вірджинії в США Бренда Деві пояснює, що вода пригнічує відчуття голоду, тим самим сприяючи зменшенню споживання калорій.
В ході частини досліджень люди, які випивають перед їжею дві чашки води, втрачали приблизно на 2 кілограми більше, ніж ті, хто не брав рідини.
Ці результати підкріплюються даними іншого дослідження. Вони показали, що жінкам, напившимся багато води під час "сидіння" на дієті, вдалося більше схуднути в порівнянні з тими, хто споживав близько літра рідини в день.
Ребекка Мукельбауер з Німеччини пояснює це тим, що споживання води стимулює термогенез - процес вироблення тепла організмом для підтримки температури тіла. Під час травлення швидкість термогенеза і обміну речовин збільшується. На думку дослідниці, таким чином питна вода допомагає підвищити витрату калорій.
Лікарі рекомендують випивати 2,5 літра рідини в день, в тому числі питна вода, інші напої і їжа. Причому вживання саме простий питної води, а не солодких напоїв, знижується ризик розвитку діабету.

Похожие страницы