Al aire libre - новий інтернет-ресурс для планування маршрутів

"Al aire libre" - новий інтернет-ресурс для планування маршрутів від порталу Diariodemallorca.es, адаптований для мобільних телефонів і планшетів. Він включає в себе до півсотні окремих опцій в різних точках острова Майорка, тому, де б не перебував користувач, він зможе з легкістю скласти план свого маршруту.
У програму здійснення пошуку за категоріями: можна шукати по муніципалітету, за видами діяльності і за тривалістю маршруту. Так, наприклад, якщо у вихідні ви збираєтеся на прогулянку в гори, але не розпорядженні достатню кількість часу, то можете задати пошук по тривалості (1-2 години) і знайти короткі екскурсії. Крім того, пішохідні та велосипедні тури включають в себе карти з конкретними маршрутами, перепадом висот і загальної дистанцією.
Майорка - це щось більше, ніж просто тури і екскурсії, тому новий веб-ресурс пропонує і інші дії, пов'язані зі світом пригод. Чи знаєте ви, що в Кальвії є два лісопарку з "тарзанками" (переміщення по натягнутому канату), канатними мостами та іншими об'єктами відпочинку? А, може, ви хочете зайнятися веслових серфінгом, але не знаєте де? В "Al aire libre" знайдуться відповіді на ці питання, а також безліч інших опцій для максимально насиченого відпочинку.
Веб-сайт Diariodemallorca.es в зв'язку з запуском програми "Al aire libre" проводить спеціальний фотоконкурс в Instagram. Ті, хто зацікавлений в участі, повинні опублікувати в Instagram свої улюблені фотографії під тегом #MallorcaAlAireLibre. На сьогоднішній день в галереї конкурсу вже представлені більше 200 фотографій.

Похожие страницы