Екологічне село в Великобританії

"Зелена" зона з сервісною станцією відкрилася поруч з найбільш завантаженим шосе Великобританії - М6. Так зване екологіче село почало працювати в районі Престона (Preston, 45 кілометрів на північний захід від Манчестера).
Автомобілісти, які їдуть за цим загачені шосе, тепер отримали можливість перепочити в справжнісінькому заповіднику. Село, будівництво якого обійшлося в $ 16 мільйонів, розмістилася в затоплених гравійних кар'єрах Брокхолс (Brockholes). При будівництві рідкісних для Великобританії плавучих будинків архітектори надихалися класичними азіатськими будівлями.
Крім сувенірного магазину, лавки, яка торгує продукцією місцевих фермерів, і ресторану Брокхолс пропонує і менш традиційні розваги для мандрівників. Наприклад, на території села мешкає безліч видів птахів. Туристи зможуть також прогулятися по древньому лісі і вздовж річки Рібл (Ribble). Творці села розробили ряд постійних і кілька сезонних маршрутів, здатних зайняти гостей на кілька годин.
У селі також можна знайти заправну станцію і сервісний центр з обслуговування автомобілів. Відвідування комплексу безкоштовно для всіх, проте за парковку доведеться платити 1 фунт ($ 1,6) за годину.

Похожие страницы