Нові цікаві пропозиції від туристичних компаній


Новий сезон відкрито, і на ринку маса пропозицій. У тому числі нових і дуже цікавих.

ХОЧУ ТАКЕ!
Завзята лижниця і менеджер з продажу фармацевтичної компанії Олена Сидорченко вже рік мріє відправитися на скі-сафарі, щоб за одну поїздку покататися в різних країнах на різних курортах. Загалом, пропозиція для справжніх любителів гірськолижних видів спорту. «Суть скі-сафарі в тому, що ти купуєш єдиний скі-пас на велике число підйомників. Разом з групою інших лижників ти кожні день-два переїздиш з одного гірськолижного курорту на інший, з однієї країни в іншу. Фактично, постійно «інспектіруешь» нові траси », - уточнює лижник-любитель Олена Сидорченко. За її словами, подібний тур за один тиждень дозволяє об'їхати близько трьох країн.

Правда, живуть туристи-лижники не в шикарних готелях. Хоча, якщо є бажання і можливості, туркомпанії організовують все по вищому розряду. «Але тут головне не п'ятизіркові шикарні готелі, а хороші гірки», - запевняє Олена. Аби було, де поспати і прийняти душ, кажуть мандрівники-спортсмени «Моя подружка їздила на скі-сафарі до Франції і Швейцарії, так вони зупинялися в невеликих двох- і тризіркових готелях і залишилися просто в захваті від поїздки. Я теж планую зробити подібний подвиг. Можливо, навіть в цьому сезоні », - каже Олена Триває така поїздка зазвичай 7-14 днів.

Ще одна гірськолижна забава, яка зараз активно обговорюється на інтернет-просторі, - альпійські притулки. А точніше, маршрути уздовж альпійських притулків. Взагалі-то, це більше тема не організованого, а індивідуального туризму. Тут туристи-походнікі можуть сховатися від несприятливих метеоумов, заночувати, дізнатися прогноз погоди, поїсти і т.д. Причому притулки бувають як платні (з великою кількістю зручностей і обслуговуванням), так і безкоштовні. Загалом, штука вельми цікава і широко використовувана західноєвропейськими мандрівниками.

Однак досвідчені любителі гірських походів рекомендують: перш ніж вирушати в гори, слід знайти хоча б загальну інформацію про тих притулках, які знаходяться поблизу від траєкторії похідного маршруту. А також з'ясувати час роботи і характер (обслуговування / самообслуговування) цих притулків.
Що стосується організованого туризму, де туристу не доведеться самому вишукувати місця для ночівель, то, треба визнати, цікавих програм по гірськолижній Австрії, Швейцарії, Франції, Італії, Болгарії, Польщі, Словаччини та інших країн - маса.
А при відповідному запиті туриста туркомпанії готові піднести йому все це на блюдечку із золотою облямівкою.

ЗАКОРДОННІ ПРИМХИ
Одна з цікавих програм, про яку UTG розповів швейцарський лижник-екстремал, називається приблизно так: «Дорогами першопрохідців». У чому її суть: туркомпанія набирає групу людей, які хочуть пройти по маршруту європейських першовідкривачів. Цей маршрут передбачає як піші прогулянки через міста (Невеликі. Швейцарську Лозанну, наприклад), так і сходження на гори з гірськолижними спусками. Спуски ці можуть бути як цивілізованими, так і «дикими». Такий маршрут трохи нагадує квест - у учасників є карти, звіряючись з якими, вони переміщаються. Туристи обов'язково повинні «засвітитися» в зазначених на карті постах. Це контролюють співробітники туркомпанії.

Безумовно, новоявлені першопрохідці в повному обсязі дотримуються маршруту предків. Він спрощений - як по відстані, так і за основними точкам. Але все ж пройти його можуть лише найвитриваліші. Не пройшов маршрут, зупинився на півдорозі - гроші тобі ніхто не поверне Адже все це добровільна забава.
Звичайно, в таких випадках, як відзначають уже наші українські туроператори, краще б відповідні документи підписати. Мовляв, компанія не несе відповідальності і т.д. Адже дорога - не з легких Хоча здорово було б, якби подібні забави стали пропонувати в українських Карпатах. Така пропозиція явно зацікавило б українських туристів-екстремалів, які підкорили багато гори.

ПРЯМА МОВА
Катерина Портная, директор туркомпанії Tour Land
- Які гірськолижні тури особливо затребувані в цьому році?
- У цьому році, як і в попередні сезони, лідерство тримають такі гірськолижні напрямки, як Закопане (Польща), Шпіндлерув Млин (Чехія), Високі і Низькі Татри (Словаччина), а також Улудаг (Туреччина).
- Чому популярні саме ці програми?
- Гірськолижний відпочинок в Польщі, Чехії і Словаччини популярний насамперед за рахунок своєї доступної ціни і надання туристам повного спектра бажаних послуг, розвинутої інфраструктури і великого вибору трас для катання. Що стосується гірськолижної Туреччини, цей напрямок популярно завдяки харчуванню в готелях по системі «все включено» і компактно розміщеної біля готелю інфраструктурі, що дозволяє туристам поєднувати гірськолижний відпочинок та відпочинок в готелі з високим рівнем сервісу.
- Що змушує туроператорів придумувати нові тури?
- Нові тури і напрямки ми придумуємо, йдучи назустріч потребам наших клієнтів, які, вже побувавши в багатьох країнах, хочуть відвідати нові напрямки. Ну і, звичайно, час теж вносить свої корективи, адже компанії розвиваються і розширюють свою діяльність за рахунок більшого надання своїх послуг і нововведень.
- Висока конкуренція за гірськолижним пропозицій?
- Конкуренція, особливо в туризмі, не дрімає. Але лідери на українському туристичному ринку за певними гірськолижним напрямками в основному вже багато років тримають свої позиції. Часто з'являються нові гравці ринку, які пропонують за спокусливо низькою ціною свої тури, але, як правило, через сезон або два вони пропадають так само раптово, як і з'являлися, «прогорить» в цьому бізнесі.
- За рахунок чого туроператори можуть виділитися серед інших?
- Перший фактор, який для всіх клієнтів грає вирішальну роль, - конкурентоспроможні ціни на тури. Але, на жаль, низька ціна - це не завжди хороший рівень обслуговування клієнтів на курорті і надання обіцяних послуг. Якість обслуговування клієнтів я б поставила на друге, важливе місце. Ну і вирішальну роль для туроператора має висока кваліфікація співробітників, які можуть правильно зорієнтувати клієнтів у виборі бажаного відпочинку.

Аліна Юрескул,
директор туркомпанії «Всесвіт»
- Які гірськолижні тури модні в цьому році?
- Ми як сучасний колектив стежимо за новими тенденціями в туризмі, але мода, як відомо, мінлива ... І все одно актуальними залишаються гірськолижні курорти Європи.
- Розкажіть про найцікавіші зимові програмах.
- У цьому сезоні ми скомбінували круїз по Середземному морю і гірськолижний відпочинок в Італії. Подорож починається 27 грудня на п'ятизірковому лайнері і триває в Альпах.
Для компаній та сімейного відпочинку ми пропонуємо недорогі шале у Франції: сучасні, з елементами французького декору, обладнані невеликою сауною і басейном, що підігрівається, терасою, з якої відкривається чудовий вид на Монблан, - і все це може вам обійтися від (4 тис. За тиждень для 8-12 осіб.
Звичайно, пропозицій на ринку досить багато, однак, на наш погляд, відпочинок в шале нічим не поступається готелям 4-5 ', зате вигідно відрізняється за ціною. І це робить його хітом сезону!
- Як ви придумуєте нові тури?
- Ми керуємося бажаннями туристів і завжди хочемо приємно здивувати їх, тому спробували об'єднати найпопулярніші і улюблені нашими туристами види відпочинку - море і гори. Феєрверки та шоу-програма в новорічну ніч на лайнері, відвідування наймодніших і відомих міст Європи в поєднанні зі свіжим і бадьорить повітрям Альп роблять це подорож незабутнім!

Похожие страницы