Великий туристичний комплекс на карибському узбережжі

Колумбійська інвестиційна компанія Grupo Urban повідомила про початок реалізації великого проекту на карибському узбережжі країни. Великий туристичний комплекс Mar de Indias буде побудований на площі в 300 гектарів всього в 28 кілометрах від перлини північній Колумбії Картахени і в 75 кілометрах від батьківщини Шакіри міста Баранкілья. "Ми хочемо, залучити туристів, які зараз вибирають Мексику і Домініканську Республіку. У південній частині Карибського моря тепліше вода, яскравіше сонце, а культурна спадщина Колумбії здатне здивувати будь-якого", підкреслює Лопес.
Як повідомив президент Grupo Urban Алі Лопес (Ali Lopez), Mar de Indias буде являти собою центр відпочинку високого класу, що відповідає світовим стандартам. У комплекс увійдуть близько 2 тис. Будівель, серед яких 4 готелю, тенісні корти і поля для гольфу, тренажерні зали, SPA і басейни. Вартість інвестицій в створення курорту оцінюється в 600 млн. Доларів США.
Для шанувальників гольфу буде побудований ціле містечко з 40-50 невеликих вілл в крокової доступності до полю. Будівництвом цієї частини туристичного комплексу буде, а в подальшому і управлінням, займеться світовий експерт в області гольфу Рон Гарлем (Ron Garl). Один з готелів буде призначений для корпоративного туризму - крім 300 номерів запропонує гостям кілька конференц-залів і сучасну інфраструктуру зв'язку. Ще один готель на 155 номерів площею 48 м. Кв. буде побудований безпосередньо біля берегової лінії, його управлінням займеться компанія Gansevoort. У комплекс Mar de Indias увійде і великий оздоровчий центр, що спеціалізується на естетичній медицині.
За допомогою державного агентства по просуванню і залученню інвестицій ProExport, Mar de Indias знайшов підтримку міжнародних інвесторів з Іспанії та США. Очікується, що перший етап будівельних робіт, в ході яких стартує будівництво готелю на 70 номерів Paraiso del Mar і вілл Santo Domingo del Mar, почнеться вже в лютому, а перші відвідувачі зможуть насолодитися відпочинком в Mar de Indias вже в кінці 2012 року. Всього ж комплекс очікують 10 етапів будівництва, які будуть завершені через 10 років.

Похожие страницы