Ямайка - найкращий туристичний район Карибського регіону

Ямайку неодноразово визнавали найкращим туристичним районом Карибського регіону.
Цей острів відвідують все більше іспанських і португальських туристів. Ямайка зробила величезний крок серед Карибських курортів в розвитку іспанського і португальського ринку в 2007 році і передбачає продовжити зростання в 2008 році, за повідомленнями Офісу Туризму Ямайки, що спеціалізується на Іспанії та Португалії.
У період з січня по листопад 2007 року цю острівну Карибську державу відвідало близько 17 тисяч іспанських і близько 11 тисяч португальських туристів. У першому випадку збільшення склало 141,3%, а в другому - цілих 256,3%, посилаючись на цифру статистики цього офісу.
Перша європейська країна, чиї туристи найбільше відвідують Ямайку, є Великобританія (близько 167 тисяч туристів зі збільшенням на 6,8%), далі йде Німеччина (з 18 тисячами та збільшенням на 3,5%) і Італія (15 тисяч туристів і збільшенням в 2,9%). «Це збільшення відбувається завдяки різним чинникам, які сприяють привабливості наших ринків, наприклад, введення і розширення мережі іспанських готелів, залучення великої кількості турооператоров, які пропонують велику кількість чартерних перельотів, як з Іспанії, так і з Португалії», - повідомив Марк Мейстер ( Marc Meister) директор Офісу Туризму Ямайки.
Інші фактори, які назвав Мейстер - це висока якість послуг, і привабливі ціни, а також домінуюче становище євро щодо долара і привабливість Ямайки для туристів, що віддають перевагу відпочивати на Карибах і інші різні можливості, які пропонує країна, куди цікавіше, ніж просто сонце і пляж .
До того ж, Офіс Туризму прогнозує, що до літа 2008 року рейси з Іспанії на Ямайку літатимуть два-три рази на тиждень, а з Португалії - два.

Похожие страницы