Conde Nast Traveller в дванадцятий раз назвав кращих

Видання Conde Nast Traveller попросило своїх читачів назвати свої улюблені туристичні маршрути, готелі, спа, авіакомпанії - загалом, все, що пов'язано з туризмом і подорожами. Результатом голосування стала 12 церемонія Readers 'Travel Awards 2010 року.
У категорії «Кращі готелі для відпочинку в Америці і на Карибських островах» лідером став готель The Jalousie Plantation на острові Сент-Люсія. Кращим готелем для відпочинку в категорії «Європа, Мала Азія і Російська Федерація» названий Splendido в італійському Портофіно. Петербурзький готель «Асторія» виявився на 8 місці в даному списку.
Лідером в категорії «Кращі готелі для відпочинку. Південнотихоокеанський регіон і Австралазія »був названий австралійський Sails in the Desert. Туристи особливо відзначили декор і пустельне місце розташування готелю.
Oberoi Udaivilas в Удайпурі, Індія, визнана кращим готелем в Азії і на Індійському субконтиненті, а в категорії «Близький Схід, Африка і острови Індійського океану» переможцем став готель Jack's Camp (Ботсвана).
В окрему категорію виділені «Готелі для відпочинку в Великобританії». Тут лідером визнаний лондонський Mandarin Oriental Hyde Park, а найкращим бізнес-готелем Великобританії названий The Dorchester, також в Лондоні. Кращим бізнес-готелем для тих, хто подорожує за межами Великобританії, став The Peninsula Hong Kong в Гонконзі.

Похожие страницы