Фарби життя й молодості


Елегічний настрій осіннього Віші поверне фарби життя і молодість!
Згадайте, де лікувалися від туги і нерозділене кохання аристократи усього світу? Підіть їхній приклад і вирушайте «на води» - в літню столицю Франції часів Наполеона III Віші.


«Пам'ять про сонце в серці слабшає, жовтій трава ...» - зітхне ви слідом за великою поетесою під монотонну дріб жовтневого дощу, що розмиває відблиски вогнів великого міста за вікном. І хоча вітер ще не віє ранніми сніжинками, але в душі потихеньку гніздиться хандра - вічна супутниця холодної сльотавої осені. Світло наш дзеркальце злорадно повідомляє про нові, звідки не візьмись з'явилися зморшки, волосся чомусь повисають тьмяними, млявими пасмами, а найбажанішим проведенням часу стає читання детективів в м'якому кріслі, під теплим пледом, в компанії коробки улюблених цукерок - треба ж якось заповнювати прийдешній дефіцит сонячного «гормону щастя» ... Є інший спосіб, який значно поліпшить не лише настрій із самопочуттям, а й перетворить вашу зовнішність!

Отже, Віші. Цей чарівний, майже іграшковий містечко був свідком блискучих і трагічних подій французької історії. Імператриці і актори, маршали і президенти з'їжджалися до знаменитих джерел гідрокарбонатно-натрієвих вод.

Артур Міллер, Емілія Пардо Базан, Патрік Модіано зробили «короля французьких курортів» місцем дії своїх творів. І навіть невгамовний комісар Мегре ледь не став зразковим курортником, що не підкинь йому Сименон розслідування вбивства «дами в бузковому». У вас є величезна перевага перед відпочиваючими часів Мегре, чинно походжав під мереживними парасольками між Гран-Гриль і Шомеля!

ЛІКУВАЛЬНІ ПРОГРАМИ
До ваших послуг не лише 15 термальних джерел, шість з яких - з питною водою. Кращі лікувально-оздоровчі центри Франції візьмуть тих, хто страждає захворюваннями шлунково-кишкового тракту, хребта і суглобів, синдромом хронічної втоми і порушеннями обміну речовин. Тут допоможуть скинути або набрати вагу, проведуть профілактику старіння шкіри і електростимуляцію м'язів.
У SPA-салонах бальнеологічного центру Les Celestins вам запропонують знаменитий душ Віші (масаж в чотири руки під струменями мінеральної води), струевой душ, голчастий душ, ванни з бджолиним воском і ефірними маслами; різноманітні масажі: шиацу масаж стоп, антицелюлітний, гідромасаж у ванні з мінеральною водою, тайський з ароматичними травами, стоунтерапія, масажі для схуднення, а також водоростеві обгортання, ванни для ніг і виведення шлаків.

Що не має світових аналогів інститут краси, який використовує виключно косметику Vichy, за допомогою комп'ютерної техніки проведе детальне дослідження стану шкіри, включаючи рівень жирності, гідратації, еластичності, глибини зморшок. Тут визначать фототип і призначать індивідуальне лікування, що складається з різних видів пілінгу, обгортань, масок і масажів, лімфатичного дренажу, колагенових і підтягують процедур, спеціальних процедур для контуру очей. Лікувальні та оздоровчі програми термального центру Domes включають грязелікування, вуглекислі ванни, перлинні ванни, кишкові промивання, аерозолі, грязьові компреси на область печінки, Аквагімнастику і так звані питні курси.

Особливі програми «Sante Minceur» в обох центрах, призначені для схуднення та боротьби з целюлітом, проводяться після консультації з дієтологом на повному пансіоні, що включає тільки схвалені лікарем низькокалорійні страви. До ваших послуг також будуть спеціальні омолоджуючі програми, заняття в тренажерному залі з персональним тренером, а любителів гольфу чекає приємний сюрприз - курс «Golf et Bien-Etre», що поєднує оздоровчі процедури з грою в гольф.

ЦІ АЛЕЇ неповторний
Але як не велике блаженство, яке відчувається у стінах SPA-салонів, навряд чи ви погодитеся провести всі дні в басейнах з мінеральною водою, тим більше що спокусниця Франція сповнена унікальних пам'яток в будь-якому своєму куточку. Вас чекають захоплюючі екскурсії в парк вимерлих вулканів, в середньовічні замки Буссе і Ольтеріб, в винні погреби і на старовинну миловарню. На сироварні Сан-Нектер ви отримаєте можливість продегустувати сир, виготовлений згідно давньої традиції в давній печері. Оперний театр, побудований знаменитим Гарньє, відчинить свої двері для любителів класичної музики.

І найголовніше - не пропустіть можливість зануритися в елегійний смуток парків осіннього Віші. Хоча на світі багато парків, але ці алеї неповторні. Вони перетворюють жовтневу нудьгу в світлу печаль, яка приносить заспокоєння. Побродите по березі озера Аллье, де прогулювався імператор Наполеон III з черговою фавориткою, попийте цілющої води з загальнокурортного бювету парку Сурі і візьміть кухоль на пам'ять. Помилуйтеся неовізантійськой мозаїкою в церкві Сен-Блез, зайдіть до Музею Віші. А в одному з численних магазинчиків купите м'ятні пастилки, виготовлені на основі мінеральної води і упаковані в зворушливий черевичок сабо, розписаний зображеннями місцевих пам'яток.

«Іноді в Парижі Мегре шкодував про те, що втратив деякі відчуття, сумував за ласкавого дотику теплого від сонця повітря до щоки, грі світла в листі або на гравії, хрусткому під ногами ... У Віші це диво сталося». До літньому комісару повернулися фарби життя. Відправляйтеся до цілющих джерел - це диво станеться і з вами, незважаючи на всі зневіру жовтня.

Похожие страницы