Круїзний маршрут на німецьких автомобілях

Туристичні офіси Мюнхена, Штутгарта і Інгольштадта розробили спільний маршрут під назвою "Автомобілі преміум-класу південній Німеччині". Учасники цієї туристичної програми зможуть проїхати на кращих німецьких автомобілях по півдню країни, що вважається колискою автомобілебудування Німеччини.
Круїзний маршрут на автомобілях представницького класу Audi, BMW, Mercedes і Porsche, як правило, починається в Мюнхені з оглядової екскурсії по місту, де розташовані штаб-квартира BMW, центр BMW World і музей компанії. Учасники отримують в своє розпорядження автомобіль BMW 5-ої серії і можуть вибрати один з п'яти туристичних пакетів: Берхтесгаден, Гарміш-Партенкірхен, замок Нойшванштайн, озеро Тегернзее або водійський тренінг на BMW.
Наступного дня учасники проводять на найбільшому озері Німеччині - Бодензеє в місті Констанц. Тут в їх розпорядження надходить автомобіль Mercedes E Class. Потім - поїздка в Штутгарт, на батьківщину знаменитих автомобільних марок Porsche та Mercedes, і оглядова екскурсія по місту і околицям з відвідуванням музею Mercedes. В учасників є вибір: поїздка в міста Метцинген, Тюбінген або на курорт Баден-Баден, прогулянка по виноградниках або огляд замку Гогенцоллернів.
З Штутгарта учасники поїздки відправляються в Інгольштадт на Porsche Panamera. Там можна відвідати штаб-квартиру компанії Audi. Регіон навколо Інгольштадта своєму розпорядженні прекрасні туристичними можливостями - можна відправитися за покупками в знаменитий дизайнерський аутлет-центр Ingolstadt Village, зробити поїздку по охоронному природному парку долини річки Альтмюль або покататися на пароплаві по Дунаю.
Круїзний маршрут закінчується вильотом з аеропорту Мюнхена. Всі ночівлі під час поїздки - в чотири-або п'ятизіркових готелях. Стандартна програма розрахована на 11 днів, однак її можна змінити, враховуючи індивідуальні побажання замовників. Ціна туру надається його організаторами за запитом, а вартість додаткових пакетів, які можна вибрати під час поїздки, коливається від 62 євро (відвідування аутлет-центру в Інгольштадті) до 760 євро (курс водіння від BMW).
У 2011 році Німеччина відзначатиме 125-річний ювілей винаходу автомобіля. До цієї події приурочено безліч тематичних заходів по всій країні.

Похожие страницы