Пам'ятки Німеччини на Німецькому з Перекладом

Німеччина (Deutschland) - країна в Центральній Європі, що входить до складу «Великої вісімки», претендент на постійне членство в Раді Безпеки ООН, член НАТО і Євросоюзу.Офіційна назва - ФРН, Федеративна Республіка Німеччина (BRD, Bundesrepublik Deutschland).

 

Столиця Німеччини - місто Берлін (місце перебування уряду і Бундестагу).За формою державного устрою Німеччина є симетричною федерацією, до складу якої входять 16 автономних земель.Форма правління - парламентська республіка.

 

Німеччина розташована в помірному кліматичному поясі, у зв'язку з чим екстремальні природні явища тут вкрай рідкісні.На півночі країни клімат морський, на півдні - помірно-континентальний.Погода тут носить мінливий характер. В середині літа може стояти спекотна сонячна погода, а вже наступної доби може різко похолодати і піти дощ.Srednegodovaâ Температура в Німеччині + 10 + 5-0S.Середня температура січня - від +2 до -5 0С, липня - від +16 до + 220С.

   

Німеччина багата річками, найбільшими з яких є Дунай, Везер, Рейн і Одер.Найбільше озеро країни - Боденське, його глибина складає 250 м, а площа 540 м.

 

Німецька конституція гарантує свободу віросповідання.Більшість німців є християнами, причому 32, 4% складають католики, 32% - лютерани і 1, 14% - православні.В країні є безліч церков, соборів і храмів, кожен з яких несе особливий архітектурний задум.Найбільш відомі такі релігійні будівлі, як Шпайєрський собор, Кельнський собор, Фрауенкірхе, Аахенский собор, Кельнська синагога, Єврейський центр «Століття Якова» в Мюнхені, берлінська Мусульманська мечеть Ахмадійя, Меморіальна церква Вільгельма, церква Святого Варфоломія, Храм-пам'ятник російської слави в Лейпцігу та інші.

   

Багато німецьких свята мають багату історію, засновану на давніх традиціях.До загальнонімецьким святам відносять: День трьох королів (в православній традиції - волхвів), Новий рік (1 січня), День Св.Миколая (6 грудня), День німецької єдності (3 жовтня), Різдво (25-26 грудня), День праці (1 травня).Кожна адміністративна одиниця Німеччини відзначає свій місцевий свято, приміром, Крісткіндлмаркт (в Нюрнберзі), Октоберфест (в Мюнхені) і ін.

 

Природа Німеччини славиться дивовижними видами та живописними ландшафтами.Любителям міської архітектури припаде до смаку панорама нічного Гамбурга, а вершина Броккен в горах Гарц, вершина Цугшпітце в Альпах, скеля Лорелей на Рейні і вологі солоні землі біля Північного моря розкривають всю природну красу країни.

Возможно, вам понравится
Повстання Німеччини проти
Повстання Німеччини проти
Німецький журналіст: ЗМІ
Німецький журналіст: ЗМІ
ТЕКСТ PRO GERMANIЮ NEMECKOM
ТЕКСТ PRO GERMANIЮ NEMECKOM

Орбакайте показала 2-річної дочки Берлін & Nbsp; & mdash; & NBSP; Woman.ru - інтернет для жінок
Тепер Христина Орбакайте перебуває в Німеччині, де в дівоцтві прохід тур - 10 днів в уроджена zaplanirovany виступів в дев'яти великих містах, у тому числі Дюссельдорфа, Гамбурга і Берліна.

Похожие страницы