Картину Пікассо в аеропорту Единбурга замінять

Аеропорт Единбурга прибере зі свого залу постер з картиною Пабло Пікассо "Оголена жінка в червоному кріслі", який рекламував виставку художника в Шотландської національної галереї сучасного мистецтва. Як повідомляє BBC News, таке рішення було прийнято адміністрацією аеропорту після низки скарг, що надійшли від пасажирів міжнародних рейсів. Пасажири визнали картину викликаючою.
Адміністрація аеропорту вже запросила у Національної галереї рекламу з іншою картиною з виставки. Як тільки постер доставлять в аеропорт, його повісять замість плаката з оголеною жінкою.
Директор Національної галереї назвав скарги пасажирів "маренням", оскільки, за його словами, в сучасній рекламі повсюдно зустрічаються оголені і напівголі жінки, і це нікого не обурює, на відміну від картини Пікассо, яка є твором мистецтва.
На картині "Оголена жінка в червоному кріслі" зображена муза Пікассо Марі-Терез Вальтер. Виставка в Шотландській галереї триватиме до 4 листопада, на ній також представлені роботи сучасних британських художників.
У рекламі дійсно нерідко з'являється напівгола натура. Але дуже зухвалі зображення, як правило, забороняють рекламні регулятори. Наприклад, американський бренд одягу American Apparel часто "роздягає" своїх моделей для модних зйомок. Сім з восьми плакатів останньої фотосесії бренду були заборонені у Великобританії.

Похожие страницы