Поради авіапасажирам по упаковці багажу

Поради авіапасажирам по упаковці багажу

Ізраїль. Поради туристам. Все, що стосується в'їзду:

Насамперед потрібен закордонний паспорт, він повинен бути


дійсним щонайменше півроку з моменту в'їзду в країну. Якщо ж ви бажаєте після відвідин Ізраїлю продовжити шлях до Єгипту, Йорданії, то вам буде потрібно віза, яку потрібно отримати заздалегідь. Якщо буде бажання відвідати Південний Синай, то візу ви зможете оформити вже в Ізраїлі, з усіх питань і проблем слід звертатися в посольство Росії в Ізраїлі.

Отримали документи, тепер важливо знати деякі моменти з митної житті країни. По перше при в'їзді митом не обкладаються: речі особистого користування, літр спиртного напою, духи до 250г., Сигарети в кількості до 250 штук та подарунки ціною не більше 125 доларів США. Ви зобов'язані предьвіть митниці: відеопродукти, спорядження для підводного плавання, комп'ютери і аналогічну техніку. Строго заборонено ввозити будь-яке м'ясо та м'ясні продукти, тварин і рослини, але при цьому (за наявності ветеринарного свідоцтва про здоров'я і про щеплення проти сказу) можна ввозити домашніх вихованців. Так само не можна ввозити будь-які види зброї.

Ізраїль. Поради туристам. Загальнокорисні дані.

Грошовою одиницею є шекель і агора, 1 шекель це 100 агорот. Обміняти можна в будь-якому банку на території Ізраїлю, проблем з цим немає. Іноземну валюту можна ввозити без обмеження.

Термінові служби Ізраїлю: Поліція: 100. Пожежна служба: 102. Перша допомога: 101. Аварійна автослужба: 03-561-37-60

Ізраїль. Поради туристам. Медичне обслуговування:

Першу допомогу надають дві служби «Ізраїльський Червоний Хрест», «Червона зірка Давида» і телефон обох 101. Офіційних вказівок щодо щеплень немає, але слід все таки зробити протиправцеве щеплення. Ізраїль добре оснащений для інвалідів: спец. місця в автобусах, перекладачі для глухих, спец. подача інформації для сліпих.

Похожие страницы