Подорож, яка потрапила в книгу рекордів Гіннесса

Подорож Грема Хьюза по всіх країнах світу без використання літака потрапило в Книгу рекордів Гіннесса через рік після його завершення.
Подорож Хьюза почалося з поїздки з Буенос-Айреса в Уругвай, а завершилося в 2012 році в Південному Судані. Всього британський мандрівник за чотири роки і один місяць побував у 201 країні. Це час офіційно визнано рекордним для "відвідування всіх країн на громадському наземному транспорті". Правда, сам процес верифікації рекорду зайняв п'ять місяців, тоді як зазвичай на все про все йде близько восьми тижнів. Вся справа в тому, що експертам потрібно було перевірити занадто велика кількість даних, щоб підтвердити рекорд.
Документація по подорожі Хьюза включає 193 проштамповані сторінки паспортів, понад 10 тисяч фотографій, понад 400 годин відеозйомки і більше мільйона особистих оцінок в GPS.
Цікаво, що мандрівникові навіть довелося заново проїхати по невеликій ділянці шляху. Справа в тому, що в 2009 році йому якимось невідомим чином вдалося перетнути російсько-естонський кордон без штампа. Таким чином, Росія випала зі списку офіційно відвіданих країн. Щоб виправити це непорозуміння, Грем в 2013 році полетів до Гданська і звідти в'їхав на територію Калінінградській області.
Головна ідея подорожі, за його словами, полягає в тому, щоб довести людям, що навіть з невеликою кількістю грошей можна поїхати в будь-яку точку земної кулі, якщо ти цього дійсно хочеш.

Похожие страницы