Повітряна подорож на виноробню "Кавас Віланау"


Якщо ви вже встигли насолодитися вишуканою Каталонською кухнею в гостинних ресторанах Барселони, спробувати кращі місцеві делікатеси з ринку Букера, але гусарська душа все ж не залишає Вас у спокої і вимагає нових пригод, задовольнити амбіційні бажання зможе подорож на вертольоті за шампанським в традиційну виноробню Каталонії.
Подорож є поїздку на виноробню "Кавас Віланау" в сорока кілометрах від Барселони в містечко під назвою Сант Садурні д'Аноя, де виготовляються шампанські вина високої якості. По прибуттю на місце професійний гід проведе повну екскурсію по виноробні, представить процес вироблення Каталонська шампанських вин, після чого буде запропонована дегустація трьох видів місцевого вина - Nature, Gran Reserva y Cava Rosado.
Поїздка надає унікальну можливість побувати на традиційній виноробні, придбати вино в тому місці, де воно виготовляється і при всьому цьому, насолодитися дивним подорожжю по повітрю над просторами Каталонії. Поїздка від Барселони до виноробні становить 15 хвилин, тривалість всього туру - приблизно 2 години 30 хвилин. Відправна точка - вертолітний порт в центрі Барселони на пасео Ескуйера молу Адоссат. Вартість подорожі для однієї людини становить 215 євро. Вертоліт вміщує до п'яти пасажирів. Тур можна замовити на сайті центру туризму Барселони або в компанії "Іспанія по-російськи" на будь-який день, за ісклбченіем 1 січня і 25 грудня. Час відправлень також можна вибрати зручне для подорожуючих - з 10 до 18 годин.

Похожие страницы