Юкатан запрошує


Слідом за Арубою і Бермудськими островами програма All Inclusive In & Out прийшла на мексиканський півострів Юкатан. Її вже підтримує безліч готелів в Канкуні, а з 1 липня 2013 року до неї приєднається і Пуерто-Морелос. Туристам пропонується розміщення за 79 доларів з людини в кращих готелях регіону, плюс харчування, цікаві тури і морські прогулянки, відвідування нічних клубів Канкуна, дисконтні карти на покупки в сувенірних магазинах і багато іншого.
Список готелів-учасників постійно поповнюється, в даний час це: Ojo de Agua, Hacienda Morelos, Villas Latinas, Posada Amor, Hotel Inglaterra, Posada El Moro, La Casita Blanca і Silvia Hotel's. Агентства по всьому світу вже працюють з програмою, і всі бажаючі можуть забронювати тури All Inclusive In & Out в Пуерто-Морелос.
На інтернет-сайті TripAdvisor, присвяченому туризму і подорожі, вже є коментарі від туристів, які заявили про свою зацікавленість в програмі. Раніше All Inclusive In & Out була випробувана на деяких островах Карибського архіпелагу і мала успіх навіть в "низький сезон".

Похожие страницы