П

турнір Герман

Хокеїст юніорської збірної Росії до 16 років Герман Рубцов про минулий Турнірі чотирьох націй, на якому підопічні Віталія Прохорова зайняли перше місце:

 

- Враження від турніру чудові, приємно закінчувати сезон на такій мажорній ноті.Все добре виходило у команди, тому що колектив був дуже згуртованим і боєздатним.Діяли краще, ніж інші збірні, і остання гра з командою Швеції це показала.

 

В принципі, всі три матчі виявилися корисними. Перша зустріч з командою Фінляндії проходила важкувато.Найскладнішим виявився другий період, ми ненадовго втратили ініціативу, але до кінцівки зуміли зібратися і виграти.Суперники були фізично сильними, чіпкими, грузлими, всі хлопці виконували тренерські установки і боролися до останнього.Загалом, турнір виявився дуже корисним.

Якщо це Вас мало лякає, то тур до Єгипту в січні або в лютому найкраще оформляти ближче до північній половині, так як південна територія менш захищена від такого нещадного вітру.

Але незважаючи на розперезався вітер, температура повітря в січні тримається в районі комфортних + 24 ° C, тому, поправляючи на відпочинок до Єгипту пам'ятайте, що комплект захисту від сонця тут буде вельми актуальне. Але крім набору сонцезахисних приладдя, варто прихопити кілька теплих речей, так як ночами тут устаканівается абсолютний погодний контраст денним температур. Вночі всього-то + 14 ° C.

Що стосується лютневої погоди, то днем найхолодніший місяць в Єгипті дозволяє собі прогріти повітря до максимально можливих в цей час градусів + 19 ° C / + 23 ° C. Увечері температура повітря різко опускається до + 11 ° C / + 13 ° C. У морі теж особливо не побулькайте, так як морська водиця піднімає стовпчик термометра всього-то до + 22 ° C.

Але, як відомо, у всьому можна знайти свої плюси.

Так, наприклад, після 10 чисел січня і весь лютий вартість туру в Єгипет залишається приємно низькою. Хоч у цей час погодка не створила ідеальних умов для пляжного відпочинку, зате зроблено все для того, щоб насолодитися захоплюючими екскурсіями, так як під час сильної спеки в Єгипті особливо-то і не надивишся на екзотичні пустельні ландшафти і не кожен зможе витримати довготривалі верблюжі маршрути до пірамід.

Якщо Вам припала до смаку дана стаття, то сміливіше ставте лайки, діліться нашої інфою з друзями, рідними і близькими! Та й взагалі, підписуйтесь на оновлення сайту і вступайте в групу в контакті! Ми будемо раді всім і кожному!

Возможно, вам понравится
Відпочинок в Домбай Фільм листопада 2011
Відпочинок в Домбай Фільм листопада 2011
У листопаді росіян чекають
У листопаді росіян чекають
Вулиця Калараш noяbre з
Вулиця Калараш noяbre з

Кунгуряк Олександр Редькін свій день народження збирається зустріти в паризькому кабаре «Мулен Руж»..

& Nbsp; & mdash; & NBSP; Іскра Кунгур
zanočevat 'де-небудь в наметі в передмісті столиці Франції.Понад двадцять років колесить, сплавляється по річках і піднімається в гори кунгуряк Олександр Редькін.За плечима туриста зі стажем Алтай, Хакасія, Приполярний і Північний Урал, Німеччина і Франція з їх нехитрим.. Для них Байкал – море.

Похожие страницы