Так як Африка є континентом з величезною різноманітністю

Так як Африка є континентом з величезною різноманітністю природних умов і місцевих культур, то сюди приїжджає багато туристів з країн-сусідів і з далеких держав.

Найбільше туризм на сьогоднішній день розвинений на тих територіях, які наближені до Європі та Азії.

Там ця галузь постійно фінансується і є суттєвою частиною державних доходів.

Тепер же все частіше іноземці хочуть подивитися не тільки країни Північної Африки а й південну її частину.Також на материку дуже багато всіляких заповідників і національних парків, яким відвели величезні території. Там всі тварини мають можливість існувати як на волі, тобто вони живуть практично в природній для кожного з них середовищі. Міжнародний туризм в Африці грунтується на унікальній природі

У курортних містах створюються максимально комфортні для туристів умови, для них прокладають хороші дороги, зводять сучасні готелі, професійно навчають всілякий персонал. У зв'язку з цим усім розвиток міжнародного туризму в Африці нині активно, постійно залучаються нові люди, для яких освоюються нові курорти.

Однак деякі хочуть не просто відпочити серед природи Африки але і проникнути в її душу, пізнати історію і дивовижну культуру. Для цього варто відправитися не в розрекламовані курорти, а в глухі села, в яких живуть аборигени:

пігмеї;
бушмени;
масаї;
хімба.

У супроводі таких місцевих екскурсоводів можна побувати на дивовижною дикої риболовлі чи полюванні в непрохідних лісах, також вони покажуть справжніх китів і всіляких незвичних європейцям підводних жителів.

Похожие страницы