Готуємо без вогню. Гаджет для туриста

Рюкзаки поділяють на дві категорії, які залежать від призначення рюкзака і його модифікації або конструкції

За призначенням

1. Міські

Вони об'ємом до 35 літрів, невеликі за розміром, використовуються в межах міста в повсякденному житті, в побуті або ж для нетривалих поїздок.

2. Штурмові

Об'ємом до 65 літрів. Спеціально створені для подолання складних маршрутів таких, як болдерінг, сходження, ледолазание, скелелазіння та інші. Відмінність їх полягає в тому, що вони розроблені спеціально для тих випадків, коли з собою береться мінімальний обсяг речей.

3. Експедиційні

Об'ємом від 65 літрів. Вони дуже місткі, в зібраному вигляді виглядають досить громіздко. Призначені для довготривалих, багатоденних походів, експедицій, дозволяють переносити з собою велику кількість вантажу різного напрямку і призначення.

До них відносяться всі види баулів, мішків, чохлів для велосипедистів, спортсменів і т.д. Служать для перенесення дітей, полегшуючи батькам життя. Можуть бути, завдяки використаному для їх пошиття матеріалів, непромокальними, з ПВХ-покриттям, відрізнятися незвичайною формою, з використанням альпіністської техніки та інше. Наприклад, рюкзаки- «штани», які кріпляться на багажнику велосипеда, що відрізняються легкістю і малим об'ємом.

По конструкції

1. М'які

Це такі рюкзаки, в яких підвіска рюкзака повністю пришита до мішка. Їх можна купити в будь-якому магазині, вони досить популярні і вельми дешеві. Така річ у поході марна, незручна і непрактична, хоча вони і є найлегшими рюкзаками.

2. Анатомічні

Це напівтверді рюкзаки, мають у спинної частини щільні елементи з рейок, спресованої піни або вкрай легких сплавів, що робить їх більш зручними для транспортування. Вони тримають свою форму, майже не піддаючись деформації при укладанні, що дозволяє легше переносити їх. Вони коштують трохи дорожче, ніж м'які і важать приблизно на 700 г більше за рахунок ущільнення спинки рюкзака.

3. Станкові

Рюкзаки, каркас яких складається з легкого металу або пластику з кріпленням для підвіски і мішка (завантажувальної камери) для вантажу. На їх раму взамін мішка можна прикріпити який-небудь інший вантаж. В даний час вони стали найменш переважними.

Похожие страницы