Як змусити дружину поїхати відпочивати

Як змусити дружину поїхати відпочивати

На ринках також можна купити фізаліс як на важок, так і прикупити вже розфасований по пластиковими контейнерами. У Єгипті фізаліс буває різних сортів, тому, якщо Ви не вміти його вибирати, то велика ймовірність прикупити овочеві сорти фізаліса, які рідко коли вживаються в їжу, як фрукт. З таких сортів готують різні соуси, маринади до м'яса і риби. Такий соус робить м'ясо більш ніжним і соковитим. Їсти такі страви одне задоволення.


У продажу в грудні можна знайти і фініки, велика частина з яких не відрізняється гарним смаком.Кушая їх, якщо можна так сказати, в сирому вигляді, можна відчути неприємне в'яжучий післясмак, як у незрілий хурми. Краще, якщо Ви їх дуже любите, то купіть сушені фініки. Вони, звичайно, будуть більш нудотними, зате і післясмак у них більш приємне, скажімо так - більш легкотравне. Велика частина фініків в Єгипті імпортні.


На початку грудня прилавки ломляться від гранатів. Торгують ними упереміш з імпортними та місцевими. Місцеві більш дрібні, з яскраво-рубіновими зернами. На смак, якщо плід більш стиглий, вони солодкі зі слабкою кислинкою.

З більш екзотичних фруктів можна зустріти гуаву, ешту або черімойю, що відрізняється приємним полунично-йогуртовим смаком, і маракуйю. Що стосується останньої, то маракуйя в Єгипті продається виключно привізна, а ось гуаву і ешту можна купити і місцеву. За смаком вони мало, чим відрізняються від імпортних, зате за ціною істотно, як правило, вони реалізуються за більш високими цінами.

Не секрет, що всі туристи привозять з собою з відпочинку безліч різних сувенірів. Це і пам'ять про подорож, і різноманітність в домашній обстановці, ну і просто приємний вигляд. Я хочу порадити вам про те, що купити в Єгипті для того, щоб ви купили саме Єгипетську річ, а не те, що можна купити в сусідньому магазині, і щоб ця річ була підробкою. Отже, що купити в Єгипті:


Звичайно ж, найпопулярнішим сувеніром для туристів в Єгипті являетются кам'яні статуетки (гранітні, базальтові) древніх богів і фараонів Єгипту. Звичайно, вони бувають різних розмірів, але приблизна вартість середньої за розміром статуетки доходить до $ 2,5 - $ 5. Остерігайтеся підробок, якщо провести нігтем по підставі статуетки, то з оригіналом не трапиться нічого, а гіпсова підробка видасть себе білою подряпиною.

Так-же популярним сувеніром в Єгипті є папірус. Будте уважні, тут теж багато підробок, відрізнити їх можна просто: підробка варто 1-3 фунта ($ 0,5), а оригінал 10-20 фунтів ($ 2- $ 3). Якщо оригінальний папірус згорнути, розгорнути або зім'яти, то з ним нічого не станеться, а от підробка може зіпсуватися. Так-же будте уважні і до малюнків папірусу, наприклад, малюнок бога смерті може принести в будинок багато достатку, а ось малюнок нешкідливих пташок або звіряток може накликати біду в будинок.

Масла і аромати рослинного походження. Їх виробництво в Єгипті налагоджено дуже добре, навіть французькі парфумери закуповують тут інгридієнти для своїх виробів. Купити масла і аромати можна за 3 фунти ($ 0,5), можна і дешевше, але на гарантію тоді розраховувати не варто.

Так - ж популярними сувенірами є: «Шиша» або попросту кальян, будте уважні, часто продаються сувенірні кальяни, які не можна використовувати за призначенням. Вироби з карбування - посуд, наприклад тарілки. «Око Ра» - виріб у вигляді ока - воно захищає вас від пристріту.

Дуже важливо не тільки що купити в Єгипті, але ще і як купити!

Запам'ятайте - на Сході така приказка: «Не обдуриш - не продаси, що не потаргуешься-не купиш».


Найбільш полюбився фрукт - манго в Єгипті в грудні вже в залишках. Велика частина цих фруктів привізна з менш вираженим смаком. Так, навіть і ці імпортні манго набагато більш солодше і смачніше тих, що продаються в наших російських магазинах. Тому, багато туристів не проти прикупити побільше цього фрукта, щоб можна було привезти його і з собою на Батьківщину.

Інші фрукти в Єгипті є виключно привізними. Але як би не склалася ситуація, будь-який турист, відпочиваючи в Єгипет навіть в грудні місяці, може порадувати себе і близьких свіжими і стиглими фруктами.

Всім приємної подорожі і виключно позитивного і феєричного відпочинку!

Залишайтеся з нами і стежте за новими постами на нашому сайті!

Про інших корисних радах по Єгипту Ви можете дізнатися з рубрики «Єгипет».

Похожие страницы