Де провести травневі свята

Вибрати місце роботи (готель, в якому є вакансії аніматора).

Наприклад, можна поритися в інеті і зайти на офіційний сайт вподобаного готелю в Єгипті і перевірити список необхідних вакансій. Після чого відправити своє резюме на e-mail готелю.

2. Визначитися з часом роботи.

Працювати аніматором в Єгипті можна строком від 3 місяців і більше. Але найкраще влаштовуватися на строк від 6 місяців, так як за таких умов роботодавець оплачує своєму співробітникові зворотний авіапереліт.

3. Ну, і на завершення - укласти стандартний попередній контракт в російському рекрутинговому агентстві, яке найбільше Вам сподобалося.

При цьому, розмір оплати праці буде прямо залежати від ряду факторів:

від рівня знання англійської мови
від досвіду роботи
від займаної посади (аніматор або шеф аніматор)
від тривалості укладеного контракту

Попередньо кожному аніматору варто заздалегідь потурбуватися про візу в Єгипет. Зазвичай оформляють або просту туристичну або робочу візу. Вигідніше, звичайно, оформити робочу візу, так як вона дається строком до року в той час, як туристична віза дає можливість перебувати (працювати) в Єгипті строком не більше 1,5 місяця. Що, власне, не так страшно, якщо Ви уклали контракт з роботодавцем від півроку і більше.
Як тільки перед нами «повстав» аніматор, що вже пройшов курс тижневого навчання, то не варто забувати і про ряд вимог, які тепер доведеться завжди дотримуватись.

Вимоги пред'являється до аніматорам

- Робочий графік

У кожного аніматора завжди повинен бути складений графік роботи на день, розписаний буквально по хвилинах

- Робочий настрій

Аніматор завжди повинен бути чемним, уважним по відношенню до відвідувачів, усміхненим, веселим і перебувати завжди у відмінному настрої

- Зовнішній вигляд

Хоч тут і не буває особливо строго дрес-коду, проте одяг аніматора повинна бути охайною і відповідати робочій обстановці

- Дотримання правила спілкування

Табу на теми політики, релігії, сексу, національності, а також забуваємо про лайливі словах і про ряд «сірих особливостей» готелю, в якому працюєте

- Недоторканність майна готелю

За псування майна готелю з аніматорів можуть стягнути штраф

- Любов до всіх постояльцем готелю

Забороняється приділяти увагу тільки лише одному полюбився клієнту. Аніматор повинен приділяти увагу всім.

- Подача неправдивих свідчень

За поширення неправдивих чуток і взагалі за невтішні плітки деяких аніматорів карали рублем

Таким чином, робота аніматором в Єгипті це не тільки суцільне свято.

Важливо не тільки самому вміти веселитися і заражати своїм настроєм інших, але і пам'ятати про відповідальність, яка малоприємним тягарем лягає на плечі горе аніматора, злегка під втомлені від усього цього нескінченного робочого свята.

Похожие страницы