Вражаюча архітектурна споруда

Не витягуйте з гаманця на очах у всіх великі суми грошей. Чи не вирушайте в подорожі, на пікніки або в гості до малознайомих людей. Не забувайте, що в будь-якій країні світу зустрічаються злодії, шахраї та інші кримінальні елементи.

Переважна кількість пляжів в Абхазії галькові. Виняток становлять головні курорти Абхазії, де очищення берега регулярно ведеться, у тому числі Гагра й Піцунда.


Тривале знаходження на сонці в жарку пору року може бути шкідливим і небезпечним. Це особливо актуально для дітей і людей, страждаючих хворобами серця або артеріальним тиском. Перебуваючи на відпочинку, охороняйте шкіру від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання і не допускайте перегріву дітей. Засмагати краще до 11 ранку або після 18 годин, користуючись захисними кремами.

Перебуваючи в лісі, в горах, у відкритих водойм, не ходіть босоніж, остерігайтеся кліщів, павуків, комах, змій. Чи не зривайте незнайомі гриби, ягоди, рослини і не вживайте їх у їжу. Остерігайтеся диких тварин, не годуйте їх. Не робіть самостійних прогулянок у незнайомі місця в горах або в лісі.

Не вживайте воду з крана або відкритих водойм. Мийте руки перед їжею. Майте на увазі, що при зміні клімату будь-яка людина проходить період акліматизації протягом 3-4 днів. У дітей цей період, як правило, більш тривалий. Тому, в перші дні відпочинку не зловживайте свіжими овочами та фруктами, алкоголем, а також обмежте перебування на сонці.

Не вживайте в їжу м'ясні та рибні страви, не піддані термальній обробці. Якщо Ви харчуєтеся в ресторані, враховуйте, що національна кухня може бути гострої, жирної і невідповідною для Вашого шлунка.

Не купуйте НЕ заводські алкогольні напої (домашнє вино і горілку) у приватних осіб, оскільки вони можуть бути низької якості і завдати шкоди здоров'ю. Настійно рекомендується дотримуватися помірності у вживанні спиртного.

Похожие страницы