Індивідуальні тури для любителів

Індивідуальні тури для любителів

Однак не варто забувати про те, що в глибині материка все ще досить жарко, а ось на узбережжі досить непогано, бо тут приємно освіжає легкий морський бриз. Тому більш комфортний відпочинок виявиться біля моря, а довготривалі екскурсії краще відкладемо на більш вдалий час. Але можна потішити своє естетичне задоволення і споглядати грандіозне дійство на просторах Епідавра, де проводиться Літній фестиваль, що супроводжується численними театральними постановками, що описують події давньої Греції. Якщо зацікавилися, то приблизні розцінки на квитки стартують від 15 до 70 євро. Не так вже й дешево, але того варте, особливо якщо відносите себе до любителів театру, та ще й такого незвичайного!

Більш привабливий відпочинок чекає туристів в Іспанії, Португалії та в меншій мірі в Італії, бо тут все-таки погодка пустує. Ці «подружки» все ще потопають в променях привітного сонця і кожна з них рада запропонувати щось своє крім банального пляжного відпочинку це і: темперамент, характер, завзяття, вир подій, незвичайна обстановка, своя культура і звичаї, унікальна кухня і маса феєричних вражень! Іспанія у вересні легко козиряє своїми барселонськими пам'ятками і комфортним відпочинком у моря при температурі повітря вдень + 30 ° C, вночі + 22 ° C, вода при цьому теж непогана + 25 ° C. 

Португалія з її дикими танцями і оскаженілим відпочинком заманює в цілий ланцюжок подій, яка вливається в наше життя з вельми привабливим Винним фестивалем, що очікується 8 вересня 2015 року, проведеного в Мадейрі. Почали ми місяць з дегустації вин і інших міцних напоїв, а 29 вересня згадаємо Блаженного Фернандо і сміливо можна відвідати православні храми, в яких почнуться священні богослужіння. Змінити обстановку дозволить Італія і її незабутня кухня, яка дозволить скоротати досить прохолодні, а іноді і дощові вечори. Приверне погляд туриста і венеціанська регата (Regatta Storica), під час якої проводяться гонки на човнах по Гранд Каналу.

Куди поїхати відпочивати в сентябреА якщо Вам все ж моря подавай, та екзотики, то ласкаво просимо до В'єтнаму, Таїланд, Камбоджу і вітіювату Індію з її непередбачуваним і незбагненним духовним світом! У цьому місяці навіть дикий В'єтнам виявиться привабливим для відпочинку, з якого б боку ми не розглядала цього «дракошу». Однаковий комфортно і в гірських районах, на сервері, на півдні і в центральній половині материка. Так що сміливо купаємося, нежімся на сонці, пробуємо екзотичні і різноманітні фрукти В'єтнаму і безмірно багато подорожуємо по цій стані протиріч.

 Однак відпочинок у В'єтнамі в вересні сподобається далеко не всім, також на рівні з камбоджійським, де особливої перевага віддається лише екскурсіях і блуканням по таємним, заповідних місцях, з їх неймовірною і чарівною архітектурою, пожирає нещадними джунглями. Інша справа Таїланд! Тут кожний знайде задоволення на всі свої частини тіла і задовольнити різного роду потреби. Більш різноманітного відпочинку ніж в Таїланді по більш-менш доступними цінами складно знайти. У цьому легко переконатися самим, опинитеся Ви в цій дивовижній країні з її незвичайними і часом шокуючими витівками. Азію взагалі досить складно зрозуміти пересічному європейцю, а от російський всюди знайде собі затишне містечко!

Так що дерзайте, друзі! Вся планета у Ваших ніг, було б бажання, підживлює грошима, і будь-який каприз буде виконаний де б Ви не знаходилися!

Всім приємного і незабутнього відпочинку!

Похожие страницы