Індивідуальні тури в Італію

Але основна його особливість - це максимальна адаптація під сім'ї з маленькими дітьми, так як більша частина гірок тут не настільки підступні і круті. Також є хвильовий басейн і кілька окремих басейнів для простого комфортного купання.

Центральне місце аквапарку відведено під величезний басейн досить незвичайною формою і водою насичено блакитного кольору. Навколо басейну розташовані численні лежаки і очеретяні парасолі, що захищають від палючого єгипетського сонця, так як аквапарк розташований прямо під відкритим небом.

Кращі аквапарки Єгипту

Якщо просте купання в басейні і ліниве загоряння Вам набридне, то можна трохи полоскотати собі нерви і здійснити спуск по найпідступнішою водній гірці - «Чорна діра». Як стверджують місцеві аніматори, байдужих після такого ось «задоволення» ще не зустрічалося.

На території аквапарку крім основних атракціонів і всякого роду розваг мається літнє кафе, де можна швиденько заморити черв'ячка і стрибнути назад у вир пригод, а також були враховані і з низки он виходять події, які здатний попередити медичний пункт, де протягом усього робочого часу відчайдушно трудяться медичні працівники та рятувальники.

Тим, хто стежить за фігурою можна записатися на курс групової аква аеробіки і попотіти в басейні, намагаючись встигнути за тренером і зробити у воді парочку показаних їм трюків.
Режим роботи Вартість квитків
Щодня:

з 10:00 до 18:00


Дорослий 20 $
Дитячий 10 $
Примітка

Дітям до 6 років вхід у супроводі батьків - безкоштовний
Дітям старше 12 років вхід оформляється по дорослому квитку
Для проживаючих в готелі відвідування аквапарку є безкоштовною послугою
Вартість камери схову - 2 $

«Альбатрос» (при готелі Albatros Aqua Park 4 *)

Кращі аквапарки Єгипту

Цей аквапарк б'є всі рекорди за кількістю гірок серед інших аквапарків Єгипту. Тут їх аж 35! Але головна особливість цього аквапарку - «казкова» безпеку. Тут за цим пильно спостерігають і на багато гірки не допускаються юні туристи у віці до 10 років без супроводу дорослих і без спеціального кола або килимка.

На території аквапарку працюють кілька барів, медичний пункт і рятувальна вишка. Цей аквапарк орієнтований на повноцінний відпочинок як сімей з маленькими дітьми, так і для молоді.

У цього аквапарку є ще одна особливість - він рясніє різноманіттям казкових героїв на своїй території. Тут повно різноманітних фігурок гномів, лісових тварин, казкових красунь, героїнь казок Уолта Діснея. Тому, найменші туристи можуть годинами їх розглядати перш, ніж згадають де вони.

Кращі аквапарки Єгипту

Потім настає «відтавання» і малюки знайдуть собі більш веселе заняття, так як тут є свій відособлений дитячий водний світик, де можна комфортно купатися, насолоджуватися запаморочливими спусками з водних гірок, коли малюки із захопленими щасливими криками плюхаються у воду. І вся ця строкатість емоцій на радість задоволених батьків, які можуть не турбуватися про безпеку своїх чад. А поки дітки граються, можна трохи відпочити в барі або поніжитися в тиші, розтягнувшись на лежаку.

Ще один істотний плюс цього аквапарку - мінімальна кількість народу.
Режим роботи Вартість квитків
Щодня:

з 10:00 до 18:00


Дорослий 30 $ (без харчування в барі)
Дитячий 25 $ (Без харчування в барі)
Примітка

Дітям до 6 років вхід у супроводі батьків - безкоштовний
Дітям старше 12 років вхід оформляється по дорослому квитку
Для проживаючих в готелі відвідування аквапарку є безкоштовною послугою
Квиток дозволяє як потрапити на територію аквапарку, так і отримати повноцінний обід в місцевому барі обійдеться в 50 $ з 1 людини
Вартість камери зберігання - 3 $

Якщо Вам припала до смаку дана стаття, то сміливіше ставте лайки, діліться нашої інфою з друзями, рідними і близькими! Та й взагалі, підписуйтесь на оновлення сайту і вступайте в групу в контакті! Ми раді всім і кожному!

Похожие страницы